Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Igore, 174 visok i 73 kg ? Brate gde ces vise da mrsavis ? Po meni je to idealna tezina gledajuci na to koliko si visok.. A taj stomacic ces skinuti trcanjem i trbusnjacima :)

Celo, svako zasto ima svoje zato :D

vidis, godinu dana brzog hodanja nije uspelo da skine kao 1 mesec plivanja. Dakle, jos je sve to mutna rabota.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

74 kile ali mi je plivanje istoploo salo, a to je cudno jer je trebalo to brzi hod da uradi. nisam ishranu menjao nešto naročito, samo sam skroz izbacio slatko, ne zbog mršanja, već krvne slike.

Dakle čudno je to.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem sta ti nije jasno proto ?

pa step sokovi jebote. aj kapiram, da ti lakše sklizne (ololo) sir moraš da ga pomešaš sa nečim, ali step sok ?!

mislim svi su u fazonu da je to najgore smeće, i nešto ne kapiram da je krcat ugljenim jebenim hidratima.

 

ne bi bilo bolje da iscediš pomorandžu ili makar cedevitu ?

Link to comment
Share on other sites

pa mislim, ni Djokovic ne jede ovako u gram, koji ce vam to kurac, to krenes da radis kad si u vrhunskom treningu na vrhuncu karijere a ne kad oces da smrsas pobogu

Posto je Djokovic pojam za veliku misicnu masu i nizak procenat masti?

Mislim bez disrispekta prema liku i delu Djokovica (da neko ne zapeni na uvredu naseg najboljeg tenisera) ali ne vidim kako mozes da povezes ishranu tenisera sa ishranom koja je potrebna za ovo?

Ako vi imate dobre rezultate u teretani sa ishranom na otprilike i sa ishranom "bitno da se trenira" , onda samo mogu da vam skinem kapu za tako superiornu genetiku, jer ja na zalost moram sve u gram da bi bilo rezultata.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Igore brate... 600 grama mesa na 120+ kila nije tolko strasno i puno.

 

Inace, ja se slazem s Tjelom (iako je picka iz pero kategorije), da takvu ishranu treba da tempiraju sportisti, a mi smrtnici treba da treniramo i da jedemo normalno.

 

 

Igore, kolko redovno plivas i koliko dugo.

 

od 10 janura 3 do 4 puta nedeljno, sad radim 40 x 50 m za 60 min. nekad vikendom isplivam 60 dužina lakšim tempom.

Kažem, sve je to čudno, mogu više da plivam nego da trčim, kolko god da se trudim ja ne mogu da steknem neku pravu kondiciju za trčanje, plus mi je mentalno užasno, u plivanju uživam. I brzo sam nabacio kond za plivanje, bukvalno je bilo 20, 30, 40, dužina ma milina :=)

 

Inače da me neo ne skapira pogrešno, rezultati su nikakvi i dalje sam građen ko šahista

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

vise sam bio u fazonu da ljudi koji oce da smrsaju i koji idu rekreativno u teretanu ne treba da imaju ishranu kao vrhunski sportisti, nemam ja nista protiv te ishrane kad vec doguras do kraja pa jedino tako moras da rokas da bi napredovao. Nejasno mi je skroz da rekreativni brat iz teretane prolazi kroz ovakvu torturu od ishrane da bi smrsao i rokao srpski trening ponedeljkom sredom i petkom :)

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

jesam.

smrsao sam ja hodanjem brzim dobrano, neke 4 kile u periodu 1 god, ali onda shtap, no!

moguce da je sama promena tipa sporta na plivanje bila okidac da skinem taj dodatni kg dva, ali je mnogo vise bilo smanjenja obima struka.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

samo cu se jos sada javiti, istrcao sam rutu koju sam poslednji put trcao pre 10ak dana i to sa izuzetnim vremenom od 30min... zadovoljan sam iako sam poslednjih 300m hteo da ispustim dusu, pocelo je da me boli ono odvratno sranje sa desne strane stomaka :) znate  na sta mislim...

 

hvala astora, hvala stijo, znam da je probusiti kasiku najbitnije, sto cu i uciniti :)

cujemo se za 2 nedelje!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...