Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ja se pripremam za trening 15 minuta,od kojih je 5-6 penjanje na klupu (zagrevanje) a ostalo razgibavanje od kojih najvise vremena potrosim na rotatore.Ja bas kao pickica uzmem tegove od 3kg i radim po te 4 ose koje je on dao 20ak ponavljanja na svaku ruku i jos jednom ceo krug dvorucno.Kad su noge/mrtvo dan,onda dodatno otvaranje kukova,malo foam roll,ali uglavnom ne cirkularni pokreti,vec linearni.

Probleme sa ramenima imam jedino kada zbrzam ceo ovaj ciklus i to jedino na bencu.Inace,zaboravio je lik da napomene najcesci razlog zasto ljudima sevaju ramena - pogresna tehnika na bencu.Uglavnom se svi zabodu sa ravnim ledjima,spustaju negde na vrh pektoralisa sa uskim hvatom i jos dizu glavu...Ta kako nece zatezati ramena.Otkako sam promenio tehniku,sto je bilo poprilicno davno,em vise dizem,em bolje grudi rade em ramena ne bolu.Doduse,jedinice nisu problem,dizao sam zimus 150 sa pravilnom formom,ali opseg 4-6 ponavljanja zna da me sjebe ponekad.Military press retko vidjam da neko radi osim nas teretana dwellera.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ah,izvini,nisam obilazio topic.Ja sam to nalazio u NS,ali ima sigurno na bilo kojoj pijaci i u BG,jer kad sam isao jednom prilikom na zelenjak,zacudio sam se koliko imaju 99% istih stvari kao i kod nas na pijaci.Bukvalno bilo koji pirinac u kesicama da uzmes,cak i madjarski,je odlican.

Link to comment
Share on other sites

na primer ima na đermu sigurno, kao i na kaleniću, ali je na đermu jeftiniji - ima 4-5 tezgi koje valjaju tu robu iz mađarske.

ja često idem na voždovačku pijacu, iz nekog razloga mi je gotivna, ali tu ima samo dvoje sa robom iz mađarske i često se desi da nemaju dobru ponudu.

ne bih znao kakva je situacija na pijacama u opštinama koje su van centra.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ja iz zdravstvenih razloga ne smem vise da vezbam u teretani, cak ne smem ni bodyweight vezbe da radim, a trenirao sam  10 godina.

ne mozete ni da zamislite koliki je bedak, osecam se kao da imam 70 godina. jedino sto smem (i radim) je trcanje,

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

drz se psy!!!

ja evo vec godinu dana idem u teretanu, ojacao jesam ali sam i dobio na kilazi, doduse tu je dosta doprineo sam posao, posto sedim konstantno a tu su i kasni obroci i nezdrava ishrana :(

poslednjih mesec dana radim konkretne stvari, vezbe po grupama misica (radio sam kruzno stalno) i mnogo se bolje osecam!
samo jos kada bih skinuo bar 10kg... znam da mi za to treba kardio (ishranu lagano korigujem!!!)

Link to comment
Share on other sites

7686791660_042c93e506_b.jpg

:tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...