Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

На основу чега?

Једино ако ти је пост заправо емо рант, а ја сам га сконтао као констатацију, у ком случају сам ја истрипово лол

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Lik je samo ispao debil, u najmanju ruku je bio samo pijan. Kad sam prilazio on je vec bio u kolima, tako da ne znam da li je usao nakon dizanja ili pre, u svakom slucaju su morali da ga spuste. A ovo razvaljivanje svojih kola je rofl. Kontam da ili ima mnogo para ili mu je tatko u nekoj fotelji ili je jednostavno idiot nad idiotima. (:

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Pa nije mu baš neki auto da bi označilo da ima puno para. Mislim, ne uspevam da provalim koji je, ali deluje kao neka Mazda 3-6, mislim, nije to jeftin auto, ali te gornje kategorije su po meni one sa Audijima i slično.

Moj Beograd je dosao da lomi !!!

Hated by some...Loved by few...Respected by all...

Link to comment
Share on other sites

Lol, u čemu je poenta ovakvog bežanja kad će troškovi opravke da premaše iznos kazne?

Imao sam tu priliku da budem sa Niggerom u kolima kad je svojevremeno otperjao pauku, čak je onaj lik čučno pored točka da počne da ga pakuje :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

generalo podržavam borbu protiv parking servisa i sličnih sistema za oporezovanje građana, ali ovo je batica koji se parkirao u raskrsnici u strahinjića bana, tako da tri smrti njemu i njegovim drugarima

Link to comment
Share on other sites

Nisu ga spustili nego pao, posto je sjebao lisice na pauku pa su otpale. Nije predvidjeno da neko sedi u autu i startuje motor dok su lisice na tockovima, naravno da ce da ih otkine. Debilcinu su trebali da iznesu iz auta i da ga izmlate, onaj zadnji pokusaj kad je turirao auto i probao na cim da pobegne, da mu je to uspelo zakucao bi se u nekog nesrecnika garant. Zelim da znam vise o ovom slucaju, zelim da znam da debil nikad ali nikad vise nece sesti u auto sa dozvolom. Smrt njemu, smrt onom debilu sto vice da je lik "Bog" jer je mentalno hendikepirana individua bez rezona.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

zar sam jedini čovek na svetu kojem to nije ni najmanje zanimljivo ?

Nisi brate. Retardirano sranje, i meni nije jasan hajp oko NANANANANAN.

Ok, badger je isti kurac, ali je bio prvi pa ajde, get on my horse ima dojaja muziku, a poseduje i lyrics. Ovo je samo sranje.

Edited by samir^b

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

batica je ili retard ili pijan/drogiran...samo mi nije jasno sto su ga spustili, da je ostao da visi ne bi napravio toliku stetu

Pa da su ga spustili ne bi bilo sranja. On je njih snimao telefonom da ih tuzi sto mu ugrozavaju licnu bezbednost. Ali ga je onda puklo i startovao je endzin, i cim se dokopao prednjim tockovima ggnore. (:

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Nisi brate. Retardirano sranje, i meni nije jasan hajp oko NANANANANAN.

Ok, badger je isti kurac, ali je bio prvi pa ajde, get on my horse ima dojaja muziku, a poseduje i lyrics. Ovo je samo sranje.

potpisujem ceo post, bravi daki!

a lik u kolima je debil, strašno mi je to što se nisam preterano iznenadio dok sam gledao, sjebana nam je zemlja skroz :( Pa u USA bi ga u roku od 5 sekundi izvukli iz kola i ubili boga oca u njemu...

Link to comment
Share on other sites

ajd ribe ok, to sam vidjao sto puta na tvu, al nisam znao da i ptice mogu ovako ludacki da se sinhronizuju u jatu, so jaja:)

Nije sinhronizacija i nije rezultat nikakvog svesnog i planiranog ponašanja (bilo na instinktivnom, bilo na kognitivnom nivou). To je primer onoga što se u teoriji haosa zove Emergence. Kompleksno uređeno ponašanje jata koje možete videti na snimku je rezultat proste interakcije ptica koje samo gledaju da održavaju manje više konstantno rastojanje do svojih suseda u jatu.

Edited by tomkeus

You're all gonna die. Then you'll be dead for way longer than you're alive; like, that's mostly what you're ever gonna be. You're just dead people that didn't die yet...

Link to comment
Share on other sites

vi ko da nikad niste gledali betmena.Mislim to je ko kad biste rekli da vam Del i Rodni nisu bili smesni kad ulete na sahranu sa kostimima i pevaju tu melodiju.Ta melodija je carska.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nije sinhronizacija i nije rezultat nikakvog svesnog i planiranog ponašanja (bilo na instinktivnom, bilo na kognitivnom nivou). To je primer onoga što se u teoriji haosa zove Emergence. Kompleksno uređeno ponašanje jata koje možete videti na snimku je rezultat proste interakcije ptica koje samo gledaju da održavaju manje više konstantno rastojanje do svojih suseda u jatu.

pa to mu dodje neka vrsta instinkta jelte:)

do jaja ovo za man machine:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

vi ko da nikad niste gledali betmena.Mislim to je ko kad biste rekli da vam Del i Rodni nisu bili smesni kad ulete na sahranu sa kostimima i pevaju tu melodiju.Ta melodija je carska.

pa ne mozes porediti dela i rodnija, koji su likovi koji imaju licnost, istoriju, nalaze se u odredjenoj socijalnoj paradigmi i kad to urade sa mackom koja vice nananana. sta sad, da dodje macka i odradi nanana za elizu bilo bi ali jbt to je betoven!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

pa to mu dodje neka vrsta instinkta jelte:)

Pa manje više logičnog ponašanja u velikoj grupi. Ako pogledaš velike kompaktne grupe svih životinja u zajedničkom kretanju (uključujući i ljude) videćeš manje-više da je rastojanje među susedima manje više isto.

You're all gonna die. Then you'll be dead for way longer than you're alive; like, that's mostly what you're ever gonna be. You're just dead people that didn't die yet...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...