Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

dulio ne kvari mi dozivljaj bre.

lik je bolestan i na sve to ukenja ga na kraju da njegov crv prezivi...

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo je u pravom smislu reči, retardirano.

hoces da kazes da sam ja retardiran?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

igre, vise su sah, nego super mario.

:fp:

ovo sa konopcem je 232 puta vise sah nego air strike i 5 puta vise sah nego bacanje bombe koju treba 5 puta baciti da bi sledeci put uvek pogadjao.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

ajde sto si bezobrazan i zlonameran nego si i glup ko kurac i nemoj vise da pravis altove jer mi treba vremena da vidim da si to ti, nego napisi 'darijan' ko covek, pa da ustedim prste i sebi i tebi. a sah je igra koju mogu da igraju gluhi, nijemi i kljasti i gluh, nijem i kljast strateg/takticar bez refleksa moze da jebe keve u sahu, a ne moze u wormsima jer postoji i fizicki requirement u vidu dexteritija, a ja bih voleo da taj requirement ne postoji i to je bila moja poenta, a ne da lik nije razmisljao ili sta vec. ne znam otkud ti ideja da komentarises moj post, btw. zbogom.

dulio ne kvari mi dozivljaj bre.

lik je bolestan i na sve to ukenja ga na kraju da njegov crv prezivi...

ma da, to stoji, nije mi bilo dobro kad sam video:)

nego mi je ceo koncept wormsa blizi sahu, u smislu da, ako moja keva ne zna sta je mis i ne zna sta je tastatura, i dalje treba da me dobije iako sam ja mali kvejker:) al dobro, to je neko moje emo kapiranje wormsa:)

nisam ni znao da ljudi ovo rade sa guranjem crva i nindza roupom, pa sam malo zatecen.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa wormsi nisu odavno to sto dulio prica, jer masterovati skill sa konpcem je tezak zadatak a igra je dovoljno dugo tu da je to ipak moguce... i ako si ti na nivou da igras sa mamom partije, onda ti nista ne znaci sto tehnicki ovo moze da se izvede (iako je delom user nevidjen a ne pravilo koje se ponavlja u svakoj partiji)... a i zasto podcenjivati mame uopste :tf:

anyway

ciga repuje :) i to dobro!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

i ja se ne sećam da sve ovo može da se uradi sa wormsima sa ovim konopcem. Deluje mi kao neki modifikovani gameplay gde nema ograničenja za to koliko puta možeš da baciš kuku, plus mnogo vremena ima za potez.

Link to comment
Share on other sites

Pa vi ko da niste igrali wormse u grupi na jednom kompu :D

Moglo je da se namesta koliko vremena imas za potez i ta ogranicenja za ninja rope, za koliko ce da eksplodira mina itd... bilo je dosta tih opcija :D

Edited by Invader

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

za 20!

samo hoću da kažem, to što ti možeš da namestiš limit za potez na 15 minuta umesto standardnog vremena ne znači da je to ok za gamplay.

kao kad u novom MK uključiš da nemaju glave, pa ne možeš da uradiš aperkat :)

A evo sudije u hokeju koji se pojavljuje niotkuda:

edit: ne ovaj prvi sudija, nego drugi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...