Jump to content

Game of Thrones - zvanični topik o TV seriji i knjigama


Recommended Posts

koliko mi ide na kurac :c

Inače, Jon Snow knows two things: Nothing and how to eat a pussy  [:D]

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

koliko mi ide na kurac :c

Inače, Jon Snow knows two things: Nothing and how to eat a pussy  [:D]

лик је сјајно кастован.

 

није евент хорајзон лудак као Копиле Болтон, већ баш душбег смрадина гованце малено пица у души јадничак осиони, а овај лик га СЈАЈНО тумачи. С-Ј-А-Ј-Н-О!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

баш душбег смрадина гованце малено пица у души јадничак осиони

Ја сам или премало прочитао, или скроз пропустио :) Није ми Сноу баш толико бедан лик.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Potpuno se slažem, nisam mislio na njega kao glumca, tu je odlično odigrao svoju ulogu, već na njega u seriji.

@overkind misli na džofrija

edit : ulete Sting

Edited by Aleksandar.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Ovo se vrlo verovatno pominjalo na topiku, ali ja sam tek skontao da je ona riba što glumi ubijenu Robovu trudnu nevestu u stvarnom životu unuka Čarlija Čaplina :o

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jebote, ja sam mislio da je on baš klinac, tipa 96-97 godište, a on je u stvari '92 , ima 21 godinu. Inače ovih 3 minuta klipa mi je bilo dovaljno da skontam da je momak irl skroz ok, a da je velii talenat to je već pokazao.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...