Jump to content

Game of Thrones - zvanični topik o TV seriji i knjigama


Recommended Posts

Skinuo sam neku verziju

game.of.thrones.s01e09.720p.hdtv.crf.x264-immerse

nema sanse da nadjem prevod -.-

aj ako neko ima pm pls.ty

edit:stavio sam da se skida ova od 1.5gb,al' mi preko torrenta veci upload od down speeda (70/40),a direct ide 165

Edited by Dzere
Link to comment
Share on other sites

Ali, kad rece za Droga i kako ce da napusti gledanje serije i onda:

George R.R. Martin, you are sick... cruel... twisted individual and may God have mercy on your soul!

I BLAME YOU!

[roflmao]

Mislio sam da se ja nerviram mnogo oko serije/knjige (a i inace), ali me je ovaj zajebao :)

Link to comment
Share on other sites

i mrtvi HBO

mater im jebem stekarsku i mrtvu, jedva sam docekao da vidim kako ih je rob zajebao i sjebao kraljeubicu, i oni mi daju kurcinu, toliko veliku i gorku, jebem im seme neopevano. I glupost nad glupostima, jebeni cekic u tirionovu glavu. EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ

glupo sto nas bluffuju... mogli su barem pomenuti plan napada

inace gledao prevod na engleskom skinuo drugu verziju :/

Link to comment
Share on other sites

samo sisice mogu da kazu da je serija sranje zbog onoga sto se desilo u poslednjoj epizodi :).ovo je jedna od najboljih epizoda posle pocetnih.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

glupo sto nas bluffuju... mogli su barem pomenuti plan napada

Ovo bi u stvari bilo i najbolje rešenje. Pošto očigledno nemaju para za velike fajt scene, mogli bi da ih odrade u onom LEGO maniru u kojem je urađena i špica. I'll buy that for a dollar.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jedna stvar koja mi je malo zasmetala sto se tice kostima i rekvizita je sto sam ocekivao da Valyrian steel oruzije izgleda dosta drugacije tj bolje od obicnog celika...tj ja sam ga zamisljao drugacije jer u knjizi se bas naglasava koliko je to posebno,veoma vredno i unikatno oruzije...mozda je ova primedba glupa tj trazenje dlake u jajetu ali jbg smeta mi nekako :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...