Jump to content

Game of Thrones - zvanični topik o TV seriji i knjigama


Recommended Posts

solidna epizoda, zadovoljan sam...samo nek me neko podseti ko je lik koji je spasao teona od potere, jel bilo tako u knjizi, izlapeo sam

 

i da, najjaca scena na pocetku, bas sam mislio dal ce to da prikazu u seriji, crna riba otac:)

 

 

Game of Thrones on an average day 19 Pics

http://imgur.com/a/uXPYY

 

ahaha, tek sad videh sve slike, brijena car:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se usrao od smeha na scenu sa stolicama.

 

solidna epizoda, zadovoljan sam...samo nek me neko podseti ko je lik koji je spasao teona od potere, jel bilo tako u knjizi, izlapeo sam

spasao ga Bolton Bastard, sad će da mu oljušti svu kožu sa svega i osakati ga za par prstiju. Inače Bolton Bastarda, odnosno Ramsay Boltona igra kolko sam video precar iz Misfits, Iwan Rheon (http://www.imdb.com/name/nm3701064)

 

Budući da je tamo fino igrao priličnog psihoa, ovde bi trebalo da pokaže sav svoj talenat.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ah to, pa znam da ga je boltonovo kopile pustilo da pobegne i posle uhvatilo i mucilo samo tako, nego mi je ovo nesto konfuzno bilo i zaboravio sam kako on izgleda:)

 

konfuzno ti je mozda zato sto u knjizi kroz Teonova poglavlja se objasnjava samo kroz njegovo secanje kako je pokusao da pobegne jednom s nekom ribom iz zamka i kako ga je kopile jurio kerovima itd... ovde je s razlogom to izgleda malo na drugi nacin predstavljeno.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

s razlogom sto su amerikanci retardirani i ne bi drugacije ispratili pricu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ја сам још на првој књизи, јбг нема се времена, али свиђа ми се како је почела ова трећа сезона. Не знам колико ћу да покварим читање гледајући серију, али колико сам укапирао мењали су књиге за потребе серије, па не би требало да буде страшно.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

ја сад гледам другу сезону, а прочитао сам све књиге. књига је опширнија, али нисам приметио неко сакаћење и мутирање књиге до сад.



завидим ти, имаш бољи део пута пред собом.

 

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

И ја сам тако некако сконтао јер се до сада нисам сморио са читањем иако сам одгледао 2 сезоне.

Читам Задужбину, то ми једе време :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

s razlogom sto su amerikanci retardirani i ne bi drugacije ispratili pricu

 

 

Nije s tim razlogom, nego je razlog sto je jedno knjiga gde covek moze da se raspise na XYZ strana o unutrsnjem monologu i fleshbekovima, a drugo je tv serija.

 

Kako je taj momenat veoma bitan za razvoj Teonovog lika (koji je mozda i najbolje napisan), napraviti kratki fleshbek od toga u seriji (jer za vise nema mesta i vremena) nije bolje nego ovo sto rade, a to je da prikazuju ceo story arc, posto je jako bitan i definisuci. Nema to veze s Amerikancima ni najmanje nego sa zdravom logikom.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

malo spojlujete ovima sto nisu citali btw :) ljudi kad otvore spoiler ne ocekuju iznenadjenja nakon sto pogledaju poslednju epizodu

 

iako je topic u knjigama moze ovde da se prica i o seriji, tj da se porede serija i knjiga. topic je prvobitno i otvoren da ne bismo ovde zracili

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234924246&page=3

 

Link to comment
Share on other sites

jebote, svaka sezona ista priča. te nije isto kao u knjizi, te spojleri (iako piše spoiler ffs)

 

Prosto, nije to taj topik da kaže ovo što je ko je već gore pitao nego baš ovaj. Ti prosto preskači spoilere ako si sisica i to je to

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...