Jump to content

Mortal Kombat


nickwood

Recommended Posts

Skarlet: was a rumoured character in Mortal Kombat II, a supposedly red-clad palette swapped version of Kitana, nothing else was known about her or how to reach her. The glitch is just like the Error Macro one from the previous game. Being unnamed, she was often called Skarlet by the MK community. There is no proof of whether the glitch is real or not though fans often speculate that Skarlet was made up, even though a similar red ninja named Ruby makes an appearance in Mortal Kombat: Defenders of the Realm. She later makes an appearance in Mortal Kombat (2011) as a playable character through DLC purchase, using a pair of throwing knives in battle.

http://mortalkombat.wikia.com/wiki/Secret_character#Fake.2Frumored_characters

http://mortalkombat.wikia.com/wiki/Skarlet

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Svidja mi se kako je prasio onaj lik sa Raidenom. =)

Od pocetka sam znao da ce lik sa Kung Laom da osvoji, pa jedva da su mu rundu uzeli.

Ne znam koliko si pratio ali Lil Joe, osmina finala valjda, gubi 0-2 i na kraju bude 2-2 i poslednja odlucujuca runda toliko neizvesna, na kraju preokrene na 2-3 i pocne da se bacaka [:D] Highlight turnira pored jednog lika u kvalifikacijama koji je imao ogromnu tetovazu Mortal Kombata a izgubio svaku partiju. :(

EXPLOS1VEEE - MK9 se zove igrica, MK LEGACY su ti youtube epizode

Link to comment
Share on other sites

Laki razocarao si me kao covek i kao admin [:(] Igras sa najjjlleeejemmm karakterom u igri, na MK forumu postoji topik gde hejtujes Skorpiona zato sto je toliko lejm!

Inace, dosao sam ovde samo sa jednim razlogom a to je da vam ispricam sledecu pricu

Okupilo se drustvo kod mene i igrali smo mortal kombat, blejale su sa nama i dve drugarice (NISAM SPRCO)

Kada sam drustvu pojasnio ko vozi traktor a ko vodu nosi predlozili smo da se njih dve sibaju, jedna od njih nije htela(glavni lik) jer kao ne ume da se snadje, ne zna ni da drzi dzojstik

Nakon ubedjivanja da ipak igra, odigrala je par partija protiv te drugarice koja je rejdzkvitovala a ova se nalozila i htela da igra jos

Ja sam prvi koji je igrao protiv nje... POENTA PRICE:

Ja vama ne mogu da opisem koliko se ona brzo uhodala, ja vama slovima ovim ovde ne mogu da docaram kako ona igra a prvi put je dzojstik uzela u ruke (provereno)...koliko ima brze reakcije, blokira svaki x-ray, blokira udarce, osudjen sam bio da koristim magije da bih pobedio a ona nije znala ni to ( [:(] I MUST WIN, FUUUU)

Mene nije pobedila ali ostale jeste, taj ortak i ja igramo preko neta, kidamo, a on je izgubio (nije igrao sa svojim karakterom ali ipak jbt) 2 puta :D

Ja stvarno mislim da je ona rodjena za ovo, kao sto neko ima talenat da crta, talenat da peva ona ima talenat da kida u mortal kombatu...

Link to comment
Share on other sites

Skorpion - Smoke - Noob po lejmu :D

Bar po meni, zato sto su oni takvi heroji da samo pomocu magija mogu da te dobiju - pogotovo Skorpion koji ima najbolje magije u igri... vatra koja ne moze da se blokira, teleport koji te udara, lanac koji te privlaci i ono po nogama... samo vrtis magije i pobedio si :(

Link to comment
Share on other sites

vatra može da se blokira, ali fazon u istoj sekundi, ako držiš blok duže i stojiš onda može da te spali.

teleport je lol jer ako ga izblokiraš pa se on onako odbije u vazduhu i krene da se vrti možeš da ga nalupaš kao majmuna.

sve u svemu, mislim da je dobar balans u igri, svako svakoga može da dobije, bitan je samo skill.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Bas naprotiv, balans je prilicno los(ako govoris o balansu medju borcima) i sada ce izaci pech, imas na netu da vidis koje su promene...pa na turniru ovom, gde je bio live prenos, igralo se sa 3 borca od 26

Zar nije tako u svim fajt igricama? Street Fighter? Tekken? Soul Calibur?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...