Jump to content

Mortal Kombat


nickwood

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Presao story , otkljucao ceo Necropolis i Krypt.

 

Scoprpion , Quan Chi i Jax su moji igraci.

 

Igram na PC i odlicno radi.

 

Gledam ove komboe na You tubu i pokusao sam da odradim ali stvarno ne mogu vise od sedam povezanih da uradim.

 

Jel noeko uspeo vise mozda?

 

I ako jeste jel neko uspeo da poveze toliki combo vs computer na najteze ?

fire.jpg

Link to comment
Share on other sites

nisam igrao vec par dana-nedelja, ali evo par mojih saveta... ne mora da znaci da su tacni :)

 

naucio sam par 40+% dmg comboa ... sada ja ne znam koliko je to udaraca posto svi uglavnom gledaju % hp-a koji skine

u sustini ponavljanje je majka ucenja... 

fora je da neke udarce/specijale moras dobro da tajmiras i nisu svi likovi lagani

 

moj savet je da probas sa : johnny cage , ermac , scorpion , subzero (mozda) , reptil , smoke (mozda) , noobsaibot 

mozda ima jos njih par ali uglavnom oni bi trebali da imaju malo jednostavnije (manje tajmerski zahtevne) comboe

 

drugi savet (jako bitan) jeste da unosis komande ranije, znaci pre nego sto se trenutni udarac zavrsi

pokusaj da naucis napamet komande za combo i ispritiskaj ih sto brze moze bez greske. Videces da kod nekih udaraca ces morati malo da sacekas jer se komanda nece "zapamtiti" pa ces u practice modu najbolje videti koje su to akcije kao i kada treba da nastavis sa kucanjem. naravno nekada ces morati da sacekas da protivnik dodje na odredjeno mesto da bi nastavio combo.

 

meni je najlakse da izdelim combo na delove i ucim deo po deo.. uglavnom ces videti da mozes razlicite delove razlicitih comboa da mesas

Edited by E jebes baku

fml

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja sam za crvenu kupio GIGATECH (kinez) skroz solidan dzjostik, evo gulim ga vec par nedelja radi super .. malo je kvalitetniji kinez ako ima takvih uopste :)

gigatech_joypad_usb_gigatech_gx-105_vibr

 

ako ti se ne zuri overi dealextreme, fasttech i druge sajtove... 

tamo sam video veoma povoljne i arkadne palice


offtopic ...

vidim da su najavili Injustice God Among Us Ultimate Edition i za pc.. izlazi u novembru :)

  • Upvote (+1) 1

fml

Link to comment
Share on other sites

O Story Modu, na kraju sam prešao poslednji fajt koristeći trener, nisam ja tu seo da se nerviram

Takođe, najbolja igra koju sam igrao i najgori film koji sam gledao u poslednje vreme :D

 

Ja sam se nervirao, dugo :DDDD

Story mod je vrh priča "E, ko si ti?" - "Šta te boli kurac!" - "Hej, nećeš ti tako sa mnom pričati - HAPLJAUŠ" i počinje fajt.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...