Jump to content

Zanimljive slike


Recommended Posts

vidi sto je isla na feniranje za izjavu lal

"miki aj mi pirni malo kosu, sutra idem na televizor, treba da dam izjavu za mladica"

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ako nije fejk, mogli su da joj odštampaju to na nekom mrtvom printeru bar.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Prvi je jako čudna pojava, nije mi jasno zašto kad se tako napijem kao vepar i legnem, probudim se posle par sati i u fazonu sam da trčim polumaraton? :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

meni to nema veze sa picem, a mislim i da strip ne insistira toliko na picu koliko na vremenu kuntanja. ako zagazim u neko vreme, namerno ne spavam iako mi se spava, jer znam da ce mi biti neverovatan problem da ustanem. primera radi, ako treba da ustanem u osam, a vidim da je dva, necu tad leci jer cu biti tolko grogi u osam da jednostavno necu ustati, sta god bilo u pitanju, vencanje, sud... nego se iskuliram do pet i onda legnem i skocim iz kreveta u osam bez problema. znaci, kod mene je trip ako kuntam izmedju tri i osam sati, bicu ko klada, nekad sam najebavao i nisam ustajao na vrlo vazne stvari, a inace sam poznat kao lik kome treba pet stotinki da iz sna predje u ful awareness. uvek se budim petnaestak-dvaes minuta pre nego sto treba da zapalim iz gajbe, na primer.

pricao sam s ortaci o tome i dosta njih se slozilo da je tako i sa njima. posle sam se malo zanimao i otprilike, jedino (polu)zadovoljavajuce objasnjenje je u fazama sna. izgleda da se taj period poklapa sa fazama dubokog sna (zaboravio sam sad kako idu, ali recimo da ih ima 2-3 i da se javljaju periodicno i traju tipa po sat vremena). i zato, ako se probudim posle tri sata kunta, to je izmedju dve faze i telo nije tolko anti-alert i mlitavo i lako se prestekava u budno funkcionisanje. ali ako oces da me probudis posle sest-sedam sati (osam mi je vec kul), nema sanse, ko da sam mrtav. moguce da zavisi i od metabolizma, pa nekom to nije na sedam sati, nego na pet npr...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...