Jump to content

Zanimljive slike


Recommended Posts

AHhah, baš, kad se setim neke ekspanzije za Quake 2, stignem na kraj i fajt sa bossom i ko za onu stvar ne čuvam igru regularno nego samo lupam quicksave. I usnimim poziciju na tipa 20% healtha, sa raketom od bossa na par centimetara od lica, i učitaj-zgini sledećih pola sata i pokušavanja da skočiš u stranu, da te podkači tako da te ne ubije svaki put. E, to su bila vremena...

Quake 2 je vec bio laganica, kad se setim X-Winga i koliko puta sam pokushavao da unishtim Death Star, to je bio realni mazohizam... Ili kada smo pikali Chaos Engine, Alien Breed, Street Fighter 2 ili chak Wipeout na Piranha brodovima. Kada nauchish da igrash, osecao si se kao bog igrica jebote :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Quake 2 je vec bio laganica, kad se setim X-Winga i koliko puta sam pokushavao da unishtim Death Star, to je bio realni mazohizam... Ili kada smo pikali Chaos Engine, Alien Breed, Street Fighter 2 ili chak Wipeout na Piranha brodovima. Kada nauchish da igrash, osecao si se kao bog igrica jebote :)

Kad pomene X-wing samo se setim koliko smo ja i drugar pokusavali da srusimo onu hodacicu a kao slag na tortu imali smo igru koja je bila na nemackom jeziku a mi nemamo blage veze sa nemackim, tako da mozes da zamislis koliko je to hard core bilo :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

brate, zadatak resis u glavi za pola minuta...

koje je resenje,imas pola minuta od vidjenog posta

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

koje je resenje,imas pola minuta od vidjenog posta

4 resenja -> +sqrt((-1+-sqrt5)/2) (odatle 2) i -sqrt((-1+-(sqrt5)/2) ->druga dva

trebalo mi je 6 sekundi heeeeeeeeeee

inace, ne smatram sebe genijem sad, ipak je meni to znanje sasvim sveze...ali ako se vec ne secas, kazes ne znam, i to je to, nikakav problem...ne vole svi matematiku, i boli ih kurac za kvadratne jednacine, smene i ostalo...ali stav "bas ste glupi resenje je -1", "resenje je 1 i 0" i prosipanje pameti(?!?!)...bas jezivo

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

http://fishki.net/comment.php?id=75707

Зелено језеро, парк у Аустрији, на пролеће се топи снег и лед с планина и ниво воде нараста и до 30 метара. Које лудило. :)

5juny.gif

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

smarate, uopste nije poenta bila u tome :)

morao sam da prcnem jer me mrzelo da racunam,ali znam postupak!:>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...