Jump to content

Zanimljive slike


Recommended Posts

Nigde akcenat prilikom definisanja milf riba nije bio na razvaljenoj djani nego na cinjenici da su matore OCUVANE NEGOVANE koke naspram nekih drugih raspalih keva.

A ti to znas, sa sigurnoscu pa mi ovde prdis, tacno kako? Ah, da. Zaboravih da si ti Mohican, Elder-born Master of Infallible.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Da bi skracenica milf koja znaci mother i'd like to fuck znacila to sto ti pricas morali bi svi na svetu biti bolesni kao ti da se loze na razvaljene djane majki devet jugovica. Posto to nije slucaj jer se masa lozi na to sto su matore koke, ocuvane, negovane, ulagano kesa u njihov izgled onda promer njihove djane nije bitan.

Drugo, nisu sve majke milf kategorija bas zato sto promer djane nije kriterijum po kojem se odredjuje da li je neka keva milf ili ne.

I ovo poslednje sam ti cak napisao u postu koji si kvoutovao ali avaj, glupost nema granica.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

МИЛФ одиста одређује средовечне секси даме, а оно "мама" у скраћеници је пре едиповска одредница, него одредница жене која је родила.

исто тако, средовечна секси дама, која стави цвикере, одмах постаје учитељица коју бих јебао, иако можда ни основну није завршила.

моје 2 паре.

:*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

... ali avaj, glupost nema granica.

Bolje sam nisam mogao da napisem. Mozda da dodam ego, bla-bla, nesto-nesto. Nije na meni da edukujem, seti me se kad ti bude doslo iz dupeta u glavu.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...