Jump to content

Zanimljive slike


Recommended Posts

chek bre :D

ako vidish devojchicu od 16 leta koja je rodila, ti cesh da kazhesh "UF KOJA MILFARA JBJJJJ" a ne "ufff dobra klinka jbj" ? :D

edit: ovo se odnosi na sekiru i managera

Edited by CBETA

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

Ne moze klinka da bude MILF. Zashto? Pa zato shto, iako tehnichki jeste MILF, to nije pravo tumachenje MILF. Svi znaju shta je MILF i odakle je krenulo, a sad shto neki pedofilichari zele da se istaknu, to je njihov problem :tf:

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

milf je milf... imala 16 ili 36..

ne kazem vidi milfaru kako bi je jebo, kazem jao vidi klinku kako bi je odvalio od zivota...

ali, ta klinka JESTE milf

A kad kazes ass to mouth zamisljas ribu koja ljubi svoj cmar?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

A koliko se devojka promeni kad rodi dete? Glup sam, nije ga israla pa da sve bude fine and dandy posle nekoliko sati, konji jedni. Ima razlog zasto se kaze Mother, jer je akcenat na to da je rodila dete. Ima razlog zasto se kaze klinka jer imas neka ocekivanja zar ne? Nista nije isto, zasto bi onda neko tvrdio da je majka od 17 godina klinka kad nista od onoga sto je cini klinkom nije tacno vise? Godiste? Cukundeda mi imao 14 a cukunbaba 13, kad su se vencali. Jel ona i dalje bila klinka kad je imala 17 godina posle 4 sina koja je rodila? A?

Srbo, ti si me najvise razocarao.

edit: Imam osecaj, za sledeci argument. Stanje svesti. Ko ga pomene, taj ga nema.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

A koliko se devojka promeni kad rodi dete? Glup sam, nije ga israla pa da sve bude fine and dandy posle nekoliko sati, konji jedni. Ima razlog zasto se kaze Mother, jer je akcenat na to da je rodila dete. Ima razlog zasto se kaze klinka jer imas neka ocekivanja zar ne? Nista nije isto, zasto bi onda neko tvrdio da je majka od 17 godina klinka kad nista od onoga sto je cini klinkom nije tacno vise? Godiste? Cukundeda mi imao 14 a cukunbaba 13, kad su se vencali. Jel ona i dalje bila klinka kad je imala 17 godina posle 4 sina koja je rodila? A?

Srbo, ti si me najvise razocarao.

edit: Imam osecaj, za sledeci argument. Stanje svesti. Ko ga pomene, taj ga nema.

Nigde akcenat prilikom definisanja milf riba nije bio na razvaljenoj djani nego na cinjenici da su matore OCUVANE NEGOVANE koke naspram nekih drugih raspalih keva.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...