Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Ja sam vise stekao utisak da je potrebno imati auto koji ce brze da koci/startuje, da bi mogao da se uklopim u trenutno stanje po gradu, jer je sada pocelo i da se desava da moram da se borim recimo za ulazk u neku ulicu i ako imam pravo prednosti, sa desne strane recimo, pa su cak i tu ljudi da se "biju" za prolaz. Zato sto je tesko da sacekaju 5 sec. Pa onda standardno kretanje na semaforima, a jos moram da se prilagodjavam tome da kada vozim tenka posebno na uzbrdici nekoj, ne moze jedonstavno ekspozivnije da krene, kao sto to sanjaju drkadzije, pa onda onaj standaradni hejt u toku voznje kada te neko pogleda popreko jer je brzi od tebe.

A pre 2 dana mi se desilo da u jednosmernoj ulici sam se zaustavljao na 10 sec, da keva izadje do prodavnice, po knjizi na vreme dao migavac i kada sam se zaustavio stao skorz sa strane i upalio sva 4. Da bi dok je prolazila pored mene, jer je morala jadna da uspori u svom puntu ili tako nekom auticu sa troje vrata, sa sve naocarima , neka kurvica(poz dulio) se bez problema okrenula prema prozoru i skoro da je stala i pocela da psuje uredno . Drago mi je samo sto jos uvek mogu da se nasmejem na takve ljude. Ali kada bi svaki dan imao priliku da se nalazim u takvim situacijama ko zna kako bi to izgledalo..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

šta je kzv ?

@prota, ne postis? ili si se sjebo? :D

Idem sa mojima na selo za praznike, s tim sto moram da se vratim ona 4 dana izmedju da radim. fu

ne postim. moji kod kuće poste pa ću i ja sa njima da jedem to što ima, ali nije me mnogo briga za post.

Link to comment
Share on other sites

Lol sinoć sam izašo samo da smuvam jednu ribu, a završio tako što sam se napušio i napio kao vepar sa njenim drugarima, Saviću nabijem te na kurac debilnog :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

šta je kzv ?

pa kurac za..znas vec koga.

inace tesko je, sinoc oko 19h mi je umro deda, crne li godine :(

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Kakav je šmeker ovaj most preko ade

img1527a.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...