Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

au jebote probudishe me neke zhene iz susedne zgrade, tj jedna od njih, koja se dere valjda na drugu u fazonu "VRATI MI MOJE STVARI, NIKAD VISHE DA NISI UZELA MOJE STVARI, NE VRATISH LI MI DANAS MOJE STVARI GLAVU CU TI OTKINUTI, MRTVA SI..." i tako poslednjih pola sata. na minut dva prestanu, odnosno valjda spuste ton i onda opet.

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno kako je komplikovano izleciti se u ovoj zemlji. Pa to ti prosto dodje kao neka privilegija, a ne ljudsko pravo da te primi doktor koji ti treba, da te pogleda, preporuci sta da radis. Jurcanje uputa, sranja, upisivanje kartona, moze ovo, ne moze ono, smucilo mi se sve. I sve sto sam uspeo do sad, jeste da zakazem fizikalnu terapiju, pa ce mi se valjda ovaj otok konacno spustiti skroz, da se lepo to snimi, magnetna rezonanca, sta god. Jebem ti koleno!

Inace, moram da se pohvalim, sprcao sam sinoc, i to jedan od boljih sprcova do sad. Woohoo! \o/

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno kako je komplikovano izleciti se u ovoj zemlji. Pa to ti prosto dodje kao neka privilegija, a ne ljudsko pravo da te primi doktor koji ti treba, da te pogleda, preporuci sta da radis. Jurcanje uputa, sranja, upisivanje kartona, moze ovo, ne moze ono, smucilo mi se sve. I sve sto sam uspeo do sad, jeste da zakazem fizikalnu terapiju, pa ce mi se valjda ovaj otok konacno spustiti skroz, da se lepo to snimi, magnetna rezonanca, sta god. Jebem ti koleno!

Jao ćuti, i ja se ovih dana jurcam sa doktorima, čovek u Srbiji dok pokupi i pronadje sve što mu treba da bi dobio adekvatan tretman ili će da ozdravi ili će da umre u medjuvremenu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno kako je komplikovano izleciti se u ovoj zemlji. Pa to ti prosto dodje kao neka privilegija, a ne ljudsko pravo da te primi doktor koji ti treba, da te pogleda, preporuci sta da radis. Jurcanje uputa, sranja, upisivanje kartona, moze ovo, ne moze ono, smucilo mi se sve. I sve sto sam uspeo do sad, jeste da zakazem fizikalnu terapiju, pa ce mi se valjda ovaj otok konacno spustiti skroz, da se lepo to snimi, magnetna rezonanca, sta god. Jebem ti koleno!

Inace, moram da se pohvalim, sprcao sam sinoc, i to jedan od boljih sprcova do sad. Woohoo! \o/

Heheh kad dodjes u odredjene godina ovaj post ce izgledati ovako :

"bio juce opet kod lekara.

JAOOO PRCAOOO PRCAO AHAHAHA taratraytaratara HERE I COME, give it to me, PRCANJEEEE, DIGO SE, ale ale ale ale SKACE I UMACE aleale

"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno kako je komplikovano izleciti se u ovoj zemlji. Pa to ti prosto dodje kao neka privilegija, a ne ljudsko pravo da te primi doktor koji ti treba, da te pogleda, preporuci sta da radis. Jurcanje uputa, sranja, upisivanje kartona, moze ovo, ne moze ono, smucilo mi se sve. I sve sto sam uspeo do sad, jeste da zakazem fizikalnu terapiju, pa ce mi se valjda ovaj otok konacno spustiti skroz, da se lepo to snimi, magnetna rezonanca, sta god. Jebem ti koleno!

Inace, moram da se pohvalim, sprcao sam sinoc, i to jedan od boljih sprcova do sad. Woohoo! \o/

Bolji od prva dva? :D

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da me je zvanično prošao prolećni umor! :)

Sad za vikend sam dva dana leg'o oko 4-5, ustao rano, kao što sam ovde uvek i izveštavao (!) i to je izgleda pomoglo da se "sredim". Sad sam opet na standardnom 01-02 do 07h ritmu i kul mi je. Tako da hurej!

I otkrio sam u lokalnoj pekari u koju sam ušao jednom u životu, ni sam ne znam zbog čega, sendvič u integralnoj kifli, pečenica, kačkavalj, salata, paradajz - 70 kinti. To deluje baš povoljno.

Link to comment
Share on other sites

Aha, pa ne pamtim mesta po ulicama, znaci to je tu. Hvala, mogu i tramvajem a i sa 601

Zar 601 ne ide preko gazele? Namerno ga zato nisam predložio zbog gužve. Čak i ako ide preko starog on mora da ide putem za kola, ne verujem da ide tramvajskim. Tramvaj je, iako najsporiji, zapravo najbrži način da se prevezeš kroz Beograd :)

Link to comment
Share on other sites

Zar 601 ne ide preko gazele? Namerno ga zato nisam predložio zbog gužve. Čak i ako ide preko starog on mora da ide putem za kola, ne verujem da ide tramvajskim. Tramvaj je, iako najsporiji, zapravo najbrži način da se prevezeš kroz Beograd :)

ide preko gazele :) i pre mostara se iskljuci ide sarajevskom :) tako da to mu je najbolji i nakraci put :) e sad jedino zbog radova na gazeli ne znam kakve su guzve :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...