Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Dobro jutro!

Opet sam imao onu situaciju gde po automatizmu krenem na Gazelu, a znam da je gužva i onda scena kao u simpsonovima sa Homerom ono, prvo closeup kao "everything went better then expected" i onda ide zoom out a ja u sred gužve na Gazeli uz "FUUU".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Video danas ispred faksa lika i ribu, nekih 15-16 godina, riba fura klinca na lancu, kao vuče ga za sobom, kad je meni koga boli kurac za tudje tripove došlo da ih ošamarim i pošaljem kući, mogu da zamislim kako će da reaguju neki navijači/skinsi/antiemosi i ostali.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro skapirao, 3-4 sata radis za hranu i smestaj?

da, da, tako ispadne. U principu, dobra je to prica, jer moze da se ode na neke skroz gotivne destinacije (izmakla nam je Danska i Francuska jer smo zakasnili malo sa prijavom), upoznas dosta novih mladih ljudi (koji dolaze iz Evrope, Amerike, Azije), i super stvar je sto dozivis njihov nacin zivota, nacin ishrane, ritam zivljenja... Mislim, bar te 2-3 nedelje. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

da, da, tako ispadne. U principu, dobra je to prica, jer moze da se ode na neke skroz gotivne destinacije (izmakla nam je Danska i Francuska jer smo zakasnili malo sa prijavom), upoznas dosta novih mladih ljudi (koji dolaze iz Evrope, Amerike, Azije), i super stvar je sto dozivis njihov nacin zivota, nacin ishrane, ritam zivljenja... Mislim, bar te 2-3 nedelje. :)

Ja sam cuo za neke price da ljudi idu da rade metar dana ful radno vreme pa onda ostanu jos metar dana da se zajebavaju od tih para.

Ovo tvoje mi ne zvuci bas privlacno jer iz iskustva mi se cini da mi najmanje para ode na klopu i smestaj.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...