Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dosli mi majstori iz SBB-a da mi uvedu kablovsku i kako su se parkirali ispred kuce i pozvonili na vrata, u njihov auto udara lik sto nam donosi neku robu, i razbija im zadnja vrata.

To samo moze u mojoj ulici da se desi, i nije prvi put :/

Link to comment
Share on other sites

Dosli mi majstori iz SBB-a da mi uvedu kablovsku i kako su se parkirali ispred kuce i pozvonili na vrata, u njihov auto udara lik sto nam donosi neku robu, i razbija im zadnja vrata.

To samo moze u mojoj ulici da se desi, i nije prvi put :/

BRAVO COKO!!! oh wait

@Leško i Dule drugari:

I mene to zrači, još nikad ne mogu da nađem stvari. Isti kur i kad sam se bio spustio na ispod 90kg i sad..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Napili smo se jako juce ovde u Temisvaru...pred kraj veceri nam se izgubi Vege. Posaljem mu poruku 'gde si?', dobijem 'lutam'. Kod njega mi je bio broj za garderobu gde su mi bili jakna i neki dzemper na raskopcavanje, ostala samo majica na meni.. Posto sam zapamtio broj, pitam lika da li je ostalo mozda nesto, lik kaze da nije....Stigli gajbi posle 20min pesacenja po hladnoci, stakor nas ceka ispred ulaza...pitam ga 'gde su mi stvari' 'otkud ja znam gde su tvoje stvari'...posle nekog vremena je skontao da je poneo, ali ga je u jednom trenutku smorilo da drzi dok je trazio zgradu, pa je samo spustio negde :D

Sada idemo u trzni centar da mi kupi sve novo i da jedemo kinesku klopu...razmisljam da mu sjebem lap kada zavrsim ovaj post :D ili da mu bacim ciglu na soferku

Link to comment
Share on other sites

sabija novi mk

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Bozhe, bozhe, mom ocu na parkingu Sajma razbili zadnje staklo sa strane, znachi ne staklo od dela iza vozacha nego josh nazad (karavan), da kazhem staklo od gepeka, al sa strane (retard sam), i uzeli mu veliki ranac gde obichno stavlja laptop i neku dokumentaciju, ali dobro nije mu bio laptop tu, bili mu neki papiri i externi hard-disk, o bozhe bozhe, pa dal je moguce da nema kamera na parkingu???

Edited by InfernOwn
Link to comment
Share on other sites

To staklo redovno izgleda razbijaju ti što dekraju. Dal' su kao "savesni" pa neće da ti naprave veći trošak nego što bi trebalo (jer je recimo šoferka ili direkt zadnje staklo skuplje) ili se pak to lakše lomi, ne znam.

A da nema kamera, ne bi me čudilo, mada ima pandura i gomila ovih što kao "nadgledaju". A ja odavno tako te stvari stavljam u gepek, nikad se ne zna koji će mentol da ti polomi staklo da bi uzeo neku glupost, i samo ti napravi problem.

Link to comment
Share on other sites

pa da, ali sa strane od gepeka a ne onaj baš baš zadnji. a i jel bilo vidljivo šta je u gepeku ili ne? doduše ok, karavan je to, tu može da razbije pa dođe do gepeka lako, odnosno zapravo stručno se to valjda zovu peta vrata :)

Link to comment
Share on other sites

da, da, sa strane staklo, de ono zadnje, duplo vetje :)) e sad ne znam dal prekrio sadrzhaj u gepeku onim ili nije :)) svejedno, dobro je kako se zavrshilo, da je laptop, nije zbog laptopa, nego zbog podataka, bilo bi bash veliko sranje :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...