Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ha krenuli su statusi po FB i poruke.

"NA STOLU PRASE U RUCI NOZIC DOMACINE SRECAN BOZIC HRISTOS VOSKRESE!!11"

No bar nece svaki clan grupe support za cecu kaciti ZAZ.

To THE priruda!!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jej, ustao sam posle tri sata spavanja, jeeeej!

btw, umro Bane Vukašinović - http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/125/Dru%C5%A1tvo/880794/Preminuo+Bane+Vuka%C5%A1inovi%C4%87.html

Koji je on car bio vođenja jutarnjeg programa i beogradske hronike. Slava mu!

btw2, mislio sam da će danas biti nešto lepši dan, ovaj vetar i tmurni oblaci ne ulivaju previše nade.

Link to comment
Share on other sites

Da...

koje ono bese 92 ili 93, kad su se penzosi sjatili na poste da podignu penzije kojih nije bilo zato sto je reko Bane na jutarnjem "Stigle penzije" :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Koji sam hipster doručkujem jogurt i jagode. Rekoh sebi neću ništa teško, čuvam stomak za popodne.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Hristos Voskrese!

otekla mi je noga skroz, hladim je već 30minuta otpašće mi noga..

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Ipak nisam mogao da čekam do roštilja pa sam se nahapao proje, kajmaka, kulena, suvog vrata i sira :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je ljude postalo i sramota da cestitaju uskrs posto je sad do jaja biti ateista, u najmanju ruku. Pa se stide ljudi, posto vecina koja hejtuje religiju i slicno pa opet prevladjuje to brojcano stanje i sta ce neko drugi kaze. Svuda podlozne mase u svim stadima.

edit gramar fial

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

'de si naš'o jagode? jel toga uopšte ima sada a da nije ono 1000 din kilo i to?

Ja sam nešto slabiji u kucanju jaja ove godine, jedva sam jedno i to parcijalno pobedio :)

Od kad sam došao iz Bga, keva ih kupuje svaki dan, evo sad sam je pitao kaže u idei da ih uzima, 112 kilo na akciji.

Edited by savke.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je ljude postalo i sramota da cestitaju uskrs posto je sad do jaja biti ateista, u najmanju ruku. Pa se stide ljudi posto ima vecina ljudi koji hejtuje religiju i slicno pa opet prevladjuje ta neka vecina i sta ce neko drugi kaze. Svuda podlozne mase u svim stadima.

ma bre kako ko i gde, koliko ima hipster ateista, toliko ima i onih careva u busevima i na motorima sto se krste...

bezveze, ja sam uvek i farbo jaja i hristosvaskrsavao ljude iako sam ateista...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam uvek i farbo jaja i hristosvaskrsavao ljude iako sam ateista...

Taj rad, ja sam što se religije tiče tradicionalista, dakle nisam hrišćanin u duhovnom smislu, ali poštujem tradiciju i hrišćanske običaje jer su oni običaji naroda.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

trebalo bi malo da nas bace u srednji vek kad su spaljivali nevernike zive . posto danasnja sloboda izbora i razmishljanja vodi samo u jos veci kurac

fala kili sto bi me spalio zivog.

interesantno je kako svi, kad govore o nekom sistemu koji im se iz nekog razloga dopada, odmah misle da bi oni imali rezervisan tiket za pripadanje onom povlascenom sloju. mozda bi tebe kili spalili jer kiligor na latinskom znaci ko zna sta... osim ako ne pricas o nekom kililendu gde je kili glavni, u tom slucaju se izvinjavam, verujem da je kilijeva subjektivnost zapravo objektivnost u drzavi kililend:P

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...