Jump to content

pričajte


Recommended Posts

osim ako ne pricas o nekom kililendu

covece, ne moras sebe uvek da pronadjes u svakoj prici uopste to nije poenta :D

pricam manje o konkretnim primerima a vise o tome da je mozda tada postojalo mnogo vise casti, postovanja (obicaja ili bilo cega sto postoji mnogo hiljadama godina) i discipline - straha od kaznjavanja . dok danas nije potrebna nikakva hrabrost reci da te boli k za sve, cak sta vise te potapsu po ramenu zato sto razmishljas izvan kutije

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4 meseca nisam placao racune za telefon .... Odakle da se javim

ti kupio kola i kara te boli

@

primetio sam da se mnogo ljudi kurce u poslednje vreme

Pa jel koristish neki broj sada? Ako koristish pusti mi PM, pa cu da te zovem...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

ma bre kako ko i gde, koliko ima hipster ateista, toliko ima i onih careva u busevima i na motorima sto se krste...

bezveze, ja sam uvek i farbo jaja i hristosvaskrsavao ljude iako sam ateista...

i ja, medjutim, malo mi je bezveze da hristosvaskrsujem i slichno jer ne verujem u to.. imam osecaj kao da lazhem, ne umem da objasnim :)

Link to comment
Share on other sites

Hm, moram priznati da nisam primetio manji broj čestitanja, mada, nije nemoguće da niste u pravu. Evo ja mislim da možda po prvi put ovde nemamo topic na temu čestitanja Uskrsa. Ali ovako, SMS-ovi, pozivi i tako to, svi su i dalje u onim "pesmama" i tako to.

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam bio nenormalno dobro raspoložen zadnjih 3-4 dana, toliko me danas puče tuga neka, izgleda da se potrošile zalihe serotonina.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

kili:

ma nisam se pronasao nego dajem primer, posto je tebi sad trava zelenija tamo, a kontam da na svaku tu zeleniju travku bi dobio jos dvaes koje bi te ujele za dupe, a nekog su drugog tipa:)

ja mislim da nije poenta u tome sto ti pricas, mislim da moze savrseno super i sa tim, ja sam uvek za izvan kutije, pogotovo sto smo u te kutije stavljani otkad smo se rodili (kori drugar:) ). problem je kad se neko ishipsteruje i izurbanizuje for the sake of it, a to nije izvan kutije, to je samo skok iz jedne kutije u drugu. a meni licno je kutija kutija, mozda mi je neka bliza jer je moja, al u fazonu sam - kutije pusite ga:)

sejnt:

ja sam imao taj trip kad sam bio tinejdzer:D

sad vise nemam, ono, kucnes i u drvo, a osecam da je kucanje u drvo proveravanje da nema nekog paganskog demona u kuci ili tako nesto... castis prvu platu jer hoces da umilis boga plata:)

mislim, ono, farbamo jaja i tucamo se, praznik je prilicno globalan, sta god da mu je povod. nije kao da se krstis po slavama, recimo to ne radim, to bi mi stvano bilo bez poente.

taj fazon i kod mene, nikad ne odgovaram na ove sa rimama i sl.

ja nisam dobio nijednu, cak ni nelancanu:) foreveralone

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

@dulio

Postujem ljude koji su sami rekli: "ne zelim da verujem u nesto sto mi zvuci glupo cim sam razmislio o tome sam sa sobom" . ono sto je meni trenutno glupo je da se oseca u vazduhu kako je svima preko glave svega pa samim time su slucajno naleteli i ovi i njemu slicni praznici (licno ne volim nove godine i tako te stvari ali jbg) . I onda u duhu danasnjeg morala kao, meh, ko jebe sve ovo. Jer meni to izgleda kao kada zatvorenici pricaju za neke emisije kako su pronasli boga i sada su potpuno drugaciji i novi ljudi . Mozda malo ekstremniji primer ali ima istu poruku u suprotnom znacenju

Link to comment
Share on other sites

a mozda su godine u pitanju? mislim, starost jedinke, ne godine kao dveiljadejedanaesta:)

ne, ozbiljno, evo dok sam citao tvoj post, pade mi to na pamet. ko sto ne volis sarme sa devet godina, pa ih posle volis, pihtije ne volis do cetrdesete maltene itd. pa tako i ovo, kontam da je ljudima izmedju dvadesete i tridesete blisko da budu tako nekako "drsko-apaticni" ili sta god, emo-anti-emo urbani... pa onda posle kad omatoris jos malo, onda krece ono zena deca baba deda i opet nekako kreces da se tripujes sa tim praznicima i obicajima.

naravno, kad si ti imao dvanaest, nisi imao uvid u to jer se nisi druzio sa ljudima od dvajs pet:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nenadano se okupilo drushtvo iz srednje kod jednog ortaka na gajbi. Bilo fino shto sam video neke ljude koje dugo nisam, al' sam se malo smorio. Nedostaje mi malo sve to. Svashta se izdeshavalo sa ljudima. Jedan ortak failovao fax u Italiji pa se vratio kuci i sad sprema prijemni ovde, jedna ortakinja postala klasichna kurvica, druga upisala fax u Torontu i pali uskoro. Jebem li ga, nekako sam tuzan, ne mogu da objasnim. Al' dobro, idemo dalje...

Odo' sad da se nazderem prebranca i zabodem krevet.

.

Link to comment
Share on other sites

v204031p0.jpg

Scena je sledeca: Nedelja (uskrs), Beogradsko tmurno prolecno vreme, hladnjikavo. Po gradu jako malo ljudi zbog praznika. Setam kroz dovoljno siv i tmuran grad i onda vidim ovaj bilbord. Ja ne mogu da vam opisem koliko sam se nekako skenjao, i kako mi je u istom trenutku bilo drago sto nisam morao da gledam takva reklamna sranja dok sam bio mali.

Jebem ti bezdusne marketing genije i bankare koji ovo odobravaju

U stilu rur foruma: Dve smrti navedenim skotovima.

Link to comment
Share on other sites

v204031p0.jpg

Scena je sledeca: Nedelja (uskrs), Beogradsko tmurno prolecno vreme, hladnjikavo. Po gradu jako malo ljudi zbog praznika. Setam kroz dovoljno siv i tmuran grad i onda vidim ovaj bilbord. Ja ne mogu da vam opisem koliko sam se nekako skenjao, i kako mi je u istom trenutku bilo drago sto nisam morao da gledam takva reklamna sranja dok sam bio mali.

Jebem ti bezdusne marketing genije i bankare koji ovo odobravaju

U stilu rur foruma: Dve smrti navedenim skotovima.

a čekaj, što si se skenjao? Ako sam dobro razumeo, skenjao si se zato što misliš da će se neko dete kad vidi ovaj bilbord skenjati, jer nema svoju sobu recimo, jebi ga, mali stan i tako to? ako je to, onda razumem u potpunosti. I meni je ovo retardirana kampanja jako, ali nisam razmišljao na taj način, skenj je to baš... kao da nije dovoljno što klinci opet pate od kompleksa jer roditelji nemaju da im kupe maxare od 15k...

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da je na to ciljao. Nekako ne mislim da će klinci uopšte razumeti reklamu. Ja sam više skapirao njega, a potencijalno i bilbord, kao - "e vidi ja sam klinka i imam svoju novu sobu, a ti matori od 40 godina živiš sa kevom i ćaletom" ili u verziji b "a ti matori od 40 godina živiš u 20 kvadrata i detetu nisi obezbedio njegovu sobu".

U oba slučaja mi je bezveze to udaranje na sirotinju.-

A ja da sam sad na čelu neke druge banke ili firme koja od toga može da ima koristi, ispinovao bih kampanju ove banke u svoju korist, tj. ubacio nastavak kojeg bi ljudi povezali za ovim bilbordom :) Ovo mi po fontu i izgledu deluje kao Pireus banka, ali moguće da se varam. I onda pre nego što ovi okače nastavak, uletiš između i napraviš sebi odličnu priču :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...