Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahaha, ovaj dule je car ... ali sa ozbiljnim poremećajem spavanja, što doduše nije za smejanje :)

ako je za utehu, ja sam se jutros probudio u pola šest bez ideje da nastavim sa spavanjem. A plus je i ovo bezvezno vreme, al' ja kad vidim ovakvo vreme setim se da su Pera, Vića i Ivanko srećni, pa sam i ja srećan zbog njih!

Laki drug

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

heh sinoc bio na okupljanju kod ortaka posto odlazi u usa, da zivi radi i sta ti ja znam :|

e da ozeno je amerikanku koja je nekako zavrsila u srbiji

poklonio sam mu rakiju iz '81. u cuturi pa nek se odvali kad mu se sve smuci :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jao, konacno je nezdravo kuntanje pocelo da uzima danak, uspeo sam da ne kuntam tri dana i to zato sto NE MOGU, neam pojma zasto... i nije mi dobro mnogo, ne mogu da pricam normalno nego fufljam i prekidam reci na pola, zaboravljam koju rec sam poceo, pa ne umem da je zavrsim... bole me ledja, noge, oci... umoran sam do jaja... danas moram na faks, imam neki kolokvijum koji takodje moram da peglam, bice veselo... uzecu veceras neko sranje iz apoteke i nadam se da cu dumrem bar dvaes sati...

zato kucam ko zmaj, wall of texting je untouchable, jebem ti mater... i naravno, nisu to mogla da budu tri dana nicega, nego faks, pa onda neki rodjendan gde sam popio boga oca, danas kolokvijum... barte popio sam tipa deset piva na tom rodjendanu i dosao sam kuci i nisam mogao da spavam iako nisam spavao dan i po...koji kurac...

Nisi jedini, ni ja ne mogu da spavam kako treba, a žalilo mi se sinoć još par ljudi da isto ne mogu da spavaju ili sve spavaju po 3-4 sata i probude se.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nisi jedini, ni ja ne mogu da spavam kako treba, a žalilo mi se sinoć još par ljudi da isto ne mogu da spavaju ili sve spavaju po 3-4 sata i probude se.

ajde i ja da se pozalim treci dan, ne znam kako sam ziv :@ danas sam se divno naspavao u busu :(

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

uzeo sam cvaj bromazepama i skunto dva sata rofl koji kurac

aaa kako me boli sve, ne mogu da fokusiram pogled, sve mi mutno, ne mogu da mislim...

DAJEM SEBI JOS DAN I ONDA SE LUPAM CEKICEM U GLAVU DA INDUKUJEM KOMU

edit:

lol ne mogu ni to, u subotu mi rodjendan:(

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nisi jedini, ni ja ne mogu da spavam kako treba, a žalilo mi se sinoć još par ljudi da isto ne mogu da spavaju ili sve spavaju po 3-4 sata i probude se.

jao ma znam, al lupam, bilo koliko spavanja u tri dana je beskonacno vise spavanja od nista spavanja u tri dana:) da sam spavao pola sata dnevno, bar bi utefterio "spavao sam", pa sad koliko, nije bitno. ovo je bre tri dana BEZ, sad znam kako je bilo likovima u vijetnamu... samo sto me ne drze u onim kavezima ispod vode, al otkud znam, da me drze, ne bih imao upalu svega jer bih plutao u vodi FFFUUUUUU... da mi vidis intenzitet oscilacije saka, mislio bi da sam devedesetogodisnji lik na dopu:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

E, al mnogo je dobra droga kad se tako dugo ne spava, jer krenule one kvalitetne haludze i trzaji od nepostojećih buba? :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jao ma znam, al lupam, bilo koliko spavanja u tri dana je beskonacno vise spavanja od nista spavanja u tri dana:) da sam spavao pola sata dnevno, bar bi utefterio "spavao sam", pa sad koliko, nije bitno. ovo je bre tri dana BEZ, sad znam kako je bilo likovima u vijetnamu... samo sto me ne drze u onim kavezima ispod vode, al otkud znam, da me drze, ne bih imao upalu svega jer bih plutao u vodi FFFUUUUUU... da mi vidis intenzitet oscilacije saka, mislio bi da sam devedesetogodisnji lik na dopu:)

ах сав тај спид. пирни мало да се спустиш, јбт, изгорећеш.

:)

well...

[roflmao]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

a kiša mi je do jaja u obliku super pljuska (oluje) kada blejkam gajbi!

Нешто најбоље, још док тихо тонеш у сан, а киша лупа о олуке ;)

Послушај савет Ивана и напурњај се Дулио, ако већ хоћеш да унесеш нешто у себе како би спавао :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...