Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja kad sam išao da promenim bateriju na satu poslednji put, baterija je koštala u dinar koliko sam imao para u džepu, tipa 245 dinara, i to sam ono tih 5 tražio po dinar neku siću po džepovima. A još kad tome dodamo onu fobiju od sajdžija nakon Heroes, sve dođe na svoje :)

joj kad smo kod tog menjanja baterija, otisho ja pre par dana da mi se zameni baterija na satu, kad ono sat mi ima 3 (TRI!!) baterije puta 400 din. Nije me iznenadila cena poshto su to neke dobre baterije, Renata.....ali 3 baterije... :))

Link to comment
Share on other sites

Dolazim ja jutros na klinicki centar da pocnem sa fizikalnom, kad tamo sedi neki momak u crvenoj "SSI" majici. Ja ga pitam "rurovac?", a on se nasmeje i kaze "ne, ne, buraz moj". Pozdrav za Sejnta i njegovog brata! :)

sekta :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

joj kad smo kod tog menjanja baterija, otisho ja pre par dana da mi se zameni baterija na satu, kad ono sat mi ima 3 (TRI!!) baterije puta 400 din. Nije me iznenadila cena poshto su to neke dobre baterije, Renata.....ali 3 baterije... :))

u bre, pa kakav je to sat i šta će mu tri? neverovatno mi je da sve tri napajaju mehanizam? nekako mi je logičnije da su za različite delove tj. "funkcije"?

koliko ovo savija, tek sam sad probao ovaj, kao jafa samo hrskavo je neki najkraći opis :)

Odličan, ali i ima jedno godinu dana ako ne i više da je na tržištu.

Dolazim ja jutros na klinicki centar da pocnem sa fizikalnom, kad tamo sedi neki momak u crvenoj "SSI" majici. Ja ga pitam "rurovac?", a on se nasmeje i kaze "ne, ne, buraz moj". Pozdrav za Sejnta i njegovog brata! :)

Hahaha :)

Link to comment
Share on other sites

Odličan, ali i ima jedno godinu dana ako ne i više da je na tržištu.

znam, zato sam i napisao "tek sada sam probao", duvaj ga hipsteru! :)

a probao sam onaj wellness isti taj sa narandžom kao još ranije (pre 12 godina!!), al mi je ovaj bolji ipak.

Link to comment
Share on other sites

joj kad smo kod tog menjanja baterija, otisho ja pre par dana da mi se zameni baterija na satu, kad ono sat mi ima 3 (TRI!!) baterije puta 400 din. Nije me iznenadila cena poshto su to neke dobre baterije, Renata.....ali 3 baterije... :))

koje dranje, najskuplja renata baterija za sat je u nabavci ~80 dinara. gde si to uzeo?

Link to comment
Share on other sites

Dolazim ja jutros na klinicki centar da pocnem sa fizikalnom, kad tamo sedi neki momak u crvenoj "SSI" majici. Ja ga pitam "rurovac?", a on se nasmeje i kaze "ne, ne, buraz moj". Pozdrav za Sejnta i njegovog brata! :)

ahaha, pazi kad sam video da si rekao da idesh na terapiju jutros i htedoh da te pitam da li si na klinichkom jer mi je burazer tamo al' se zaradih pa zaboravih :)) much love <3 :D

Link to comment
Share on other sites

Bemumiša, evo već nedelju dana, svakog dana sam pijan, i mnogo sam srećan :)

http://www.youtube.com/watch?v=vL3epXsErMg

Dis drugar :(

Edited by savke.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

u bre, pa kakav je to sat i šta će mu tri? neverovatno mi je da sve tri napajaju mehanizam? nekako mi je logičnije da su za različite delove tj. "funkcije"?

pa ima i digitalan sat i onaj "obichan" i datum i shtopericu, al kontam da to nije nishta slozheno da ga ipak 3 baterije napajaju...

to je ovaj

JR9453.jpg

koje dranje, najskuplja renata baterija za sat je u nabavci ~80 dinara. gde si to uzeo?

kod mene u Kruševcu, neka radnja, sad ne znam kako se zove, ali specijalizovana za satove, ima veliki izbor, otju da kazhem, nije neka prosta....& u nabavci je sve 100 puta jeftinije, mozhe im se, ali imam kao 1 god garancije :))

Link to comment
Share on other sites

Haha, da, video sam i ja tu glupu reklamu :)

Jutros bila neka zima čoveče ... gledam i prognozu za naredne dane, izgleda da ove godine nećemo imati ono "iz zime u leto". Dobar deo marta i skoro čitav april su bili ovako "šućmurasti".

Link to comment
Share on other sites

pre nekog vremena smo pričali o kineskoj hrani i više vas, na čelu sa dulijom, je držalo da lucky lee na bežaniji sabija sa kvalitetom, pa sam rešio da ga probam opet pre nedelju-dve. hrana je bila bolja nego prvi put kad sam probao, al tek toliko da se svrsta u prosek ponude. s druge strane, cena (1300 rsd za dvoje, dva glavna jela i dve porcije pirinča + bakšiš) je roflkopter velika.kinezi iz delte all teh way.

dobro je da si zvao kujo jedna

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...