Jump to content

pričajte


Recommended Posts

hahah :)

btw, u kraju neko pravi nekakvu proslavu, iz meni (naravno) nepoznatog razloga. I do sad su bile ono Dragana Mirković, Ceca etc, sad su krenule navijačke pesme i ovi su popalili baklje i sada svetli pola kraja :)) Pri čemu je "proslava" jedno tri ulice od mene, ne toliko blizu, a čuje se jako, imaju dobro ozvučenje! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.b92.net/zivot/antitabu.php?yyyy=2011&mm=04&dd=25&nav_id=508254

Bahahaha kometari su pogodili u metu, posebno ovi sa burekom odmaknutim da ne umasti odelo...maltene nesto kao gitara-pljeskavica ahahah crknite mladi japiji.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pegla mi se od "Korporativnih normi oblačenja" ko je to izmislio i zašto se tome poklanja tolika pažnja voleo bih da znam.

Ne mogu da zamislim sebe da radim na takvom mestu...

I ovo stoji što pomenuše da u većini firmi po svetu ne troše ni upola toliko energije na jebeni dress code.

Link to comment
Share on other sites

Beograđani odu kućama, I guess

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@ hajli - hahaha :))

A što se ovog teksta tiče, čitav je rofl, osim ovog dela:

"Analizirao sam na sastancima svoje kolege iz inostranstva i došao do zaključka da je nama sa ovih prostora više stalo do modernog poslovnog oblačenja, markiranih i najnovijih modela odeće i obuće, nego u nekim drugim delovima Evrope", izneo je Jakšić.

Ali to je već deo nekog prirodnog kašnjenja nas za svetom. A kasnije i kašnjenja unutrašnjosti za glavnim gradovima itd. Kad u Beogradu i Novom Sadu budu rasterećenije gledali na dress code, ovi iz manjih mesta, koji sada šetaju neobavezno ima da krenu da nose odela.

Dobro jutro svima, danas sam ustao na tri ćoška, A NISAM PREK! :)) Zapravo me zabolela glava sinoć, izgleda da me je produvao vetar, i nisam lepo mogao da spavam, tako da sam i jutros ustao nešto poluraspao.

Link to comment
Share on other sites

Od sutra krecem da radim kao pekar [:D] prinudno dok se ne zavrshi cisco [:D] ko je zeljan dobroh hleba i napunjenog bureka neka mi se obrati [:)] inace pekara je u Kumodrazu [:D]

Bio kod zubara,klao me dobrih 30minuta,ali neka zasluzio sam!

imam ja zakazno 10 maja isto ima da me maltretiraju , jebeni zubi i genetika ! [:D]

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Preko Media Player Classic-a.

Pa preko nero image drive-a ili bilo kog programa za mountovanje slika: poweriso, daemon tools, itd.

Zar ne bi trebalo da alcohol120% moze to da mauntuje? Ako ne, onda skini nrg2iso softver i konvertuj ga u .iso. :)

skinuo sam MagicDisc pa preko toga mauntovao, u svakom sluchaju, hvala momci, zaboravi sinoc da se zahvalim :))

elem,

ne mogu da prestanem da jedem kiflice s bananom i kokosom, predobro....

Link to comment
Share on other sites

jutros pre posla svratim do sajdzije da mi zameni bateriju u satu koji extra gotivim ali ga nisam nosio dugo dugo... a cetvoromesecni sin jutros me ispratio sa osmehom na licu... nema guzve na poslu... dan je suvise lagan da bi ovako potrajalo... :)

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

jutros pre posla svratim do sajdzije da mi zameni bateriju u satu koji extra gotivim ali ga nisam nosio dugo dugo... a cetvoromesecni sin jutros me ispratio sa osmehom na licu... nema guzve na poslu... dan je suvise lagan da bi ovako potrajalo... :)

Ja kad sam išao da promenim bateriju na satu poslednji put, baterija je koštala u dinar koliko sam imao para u džepu, tipa 245 dinara, i to sam ono tih 5 tražio po dinar neku siću po džepovima. A još kad tome dodamo onu fobiju od sajdžija nakon Heroes, sve dođe na svoje :)

Link to comment
Share on other sites

Zadnja dva dana me par puta zvala bivsa, i kad mi vise prepizdilo javim se danas i ona me pita : "Kako si ti? JEl ti nedostajem? Sta se radi?" . Nije mi jasno kako , jebeno kako ima obraza da to uradi posle svega, tako nazvati ja ne znam. :@@@@@@@@

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

pre nekog vremena smo pričali o kineskoj hrani i više vas, na čelu sa dulijom, je držalo da lucky lee na bežaniji sabija sa kvalitetom, pa sam rešio da ga probam opet pre nedelju-dve. hrana je bila bolja nego prvi put kad sam probao, al tek toliko da se svrsta u prosek ponude. s druge strane, cena (1300 rsd za dvoje, dva glavna jela i dve porcije pirinča + bakšiš) je roflkopter velika.

kinezi iz delte all teh way.

Link to comment
Share on other sites

Zadnja dva dana me par puta zvala bivsa, i kad mi vise prepizdilo javim se danas i ona me pita : "Kako si ti? JEl ti nedostajem? Sta se radi?" . Nije mi jasno kako , jebeno kako ima obraza da to uradi posle svega, tako nazvati ja ne znam. :@@@@@@@@

Nažalost, dok je bukvalno ne oteraš u tri pičke materine i napušiš najgore, biće ti tako. Iz iskustva ti kažem.

ot: Odmaram ručak, pa reko' da vidim šta rade drugari forumaši, kakoe, pa duzmem dučim.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...