Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma gde neće Coko

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nakon 12 godina opet mi iskocila groznica, prst se inficiro i otekla mi zlezda.

jebem ti poso i sve!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

koja hipster apokalipsa ispred doma omladine, ljudi moji, ja ono u životu nisam video. treba snimiti film.

stvarno je neverovatno. Cela ta masa mi pomalo kvari celokupan dozivljaj, ali sta da se radi.

Vala bash hipster najezda jebote

Upoznao Leshkica <3

veceras cemo se napijemo ko picke i pravimo sranja !

:***

Ja cu biti oko 22:30h ispred Doma omladine. Javi se!

COKO AJMO NA REJV

Ivane, mogu i ja sa vamaaaaa?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

krecem po coku,ja cu biti hipster sa ska sheshirom,blasphemy!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kakva situacija za nevericu, a tek kakvi ljudi postoje . Da mi je neko pricao ne bi verovao.

Decko sa kojim sam bio na nekoj maloj pijanki kod druga u stanu, me napao sa jos jednim likom (neka mrga nabildovana, koja je ponela jebeni SOKER).

Ovako ide prica:

Zezancija u stanu, pita jedan moj drugar tog sto ce me napasti kasnije , "Sto ti ne pijes?", on njemu kaze "Postim", i ovaj kroz smeh mu kaze "Ramazan?" i pocne se smejati . Te taj lik zapenio sta bre ti pricas, krenuo na njega , i ja to iskuliram kontam da ga taj lik lozi, i kazem kroz smeh sasvim petom drugaru sto je bio pored mene "Successful throll is successful" mislice da se zajebava taj lik sto je zapenio, i doskocim "Pa i ja sam musliman jbg", i nista to se sve smirilo. Ja kazem "Ma odo ja, vec je kasno", izasao ja iz zgrade cujem neko prica iza okrenem se kad iza mene on sa jednom drugaricom(koju znam od ranije), i reko necu ih sad cekati verovatno idu u drugom pravcu(posto ona zivi u drugom pravcu idu zajedno pa verovatno i zive u istom delu). Ja produzio dolazim do semafora i cekam zeleno, te oni mene sustizu, ja tu kazem "Ajde da vas povezem ako idete u mom pravcu" kaze on "Idemo!" . Ja u sebi milina imacu drustvo, ali ona kao aj sacekaj samo da mi dodje drug ide i on, meni i dalje nista sumnjivo, ustvari sta mi ima i biti sumnjivo. Ja sacekam dotrcava neki nabildovani lik u trenerci suskavoj i onim ribok klasik patikama. I mi krenuli, te mene taj sa zurke pita "Jel si ti neki mnogo kurcevit?" ja kazem "Ne zasto?" on meni "Pa tamo se nesto kurcis kao ja musliman ovo ono" ja njemu "Zajebancija jebote, jel nisi video" te uskace taj celavi "Alo bre pazi kako pricas" ja kazem "Sta te je tu uvredilo sto smo se zezali" on meni "Ma nije to bila zajebancija, ti si se kurcio zato sto su ti bili tamo drugovi, pa kao da ispadnes faca" ja onda kazem "Nisam imao nameru da se kurcim, a ti si mi mogao reci da ti smeta i kraj price" te on ajde da lepo sednemo na klupu, ja krenuo sedati te taj celavi vadi iz dzepa jebeni soker i seda pored mene. I tu meni oni nesto prete, ja pretrnuo ko zna sta budale mogu napraviti, i pokusavam da i ih kuliram, i posle nekog vremena oni meni aj kao ok mozda si se zajebavao, ali nemoj tako da se zajebavas samnom. . .

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...