Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Bio napolju na basketu, pa na spravama \o/

Pošto mendži neće cs :c moraću u kafić da gledam tekmu

pa i nije bilo vreme bas za majicu xD

xD

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja uzeo Ray Ban Aviator proslog proleca u njihovoj radnji kod pravnog fakulteta, 12k ili 14k su bile i evo nista im ne fali :) Do tada sam nosio falseve i uvek me bolela glava posle duzeg nosenja, sa ovim nemam problema. Bolje se isprsi za kvalitetne cvike da ne sjebavas oci ili ih ne nosi uopste, bar je to moje misljenje.

Link to comment
Share on other sites

u a one su stručne do mojega.... čast izuzecima... :P

ja uvek kupujem cvidže kod jedne u čika ljubinoj... mada su mi se poslednje polomile a sad imam neke hipsterske iz njujorkera...

elem..bila na bajsu ... izgleda da sam srmšala, in your fejs crnjo ! :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Letos sam u trstu nasao prvi put u zivotu cvikere koje :

1) kvalitetne su

2) svidjaju mi se

3) stoje mi ok (nos je izlomljen na 2 mesta pa mi smesno generalno stoje cvike)

No buduci da sam popio par zluradih komentara da cu se uklopiti u gej paradu, odustao sam. Nastavljam da skiljim do kraja zivota verovatno.

Inace konacno mi je prihvacen zahtev za obradu zahteva za povracaj pdv, dokazao sam da dete ne duguje za porez! A i imam american express od danas sad sam magnet za zene suprotnog pola!

E da, setao sam se sa klincem puno, i prolazio pored megatrenda. Jebote propade nacija :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

e pa necu je koristiti, ogranicio sam je na sicu.

Glavno je da opet imam virtuon, bas me zanima kolko cu izdrzati da ne uplatim wow xexe

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Lol krenuo jutros na faks, neispavan na oči ne vidim, sapletem se na jedan kamen i krenem da padam sa rukama u dzepovima, ne stignem da se oslonim na ruke i rascopam glavu sa desne strane iznad uva na nekoj ivici betonskoj, pa sam umesto na predavanje završio na ušivanju, al dobro biće to kul ožiljak kad budem obrijao glavu :tf:

Edited by savke.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...