Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako ne moras da kupujes u banci nemoj, nego idi u obliznju menjacnicu.

Ako su neke male cifre 20-30-50e onda ti to nece praviti veliku razliku, ali na vece cifre se itekako isplati.

Edited by WuDu

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

pa da,sad svi komentarisete,a ja kad sam juce jos interaktivno rekao za proviziju od 120 dinara,svi ste me iskulirali [:(]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

U bankama (barem u vecini njih) je provizija fiksna do nekog N iznosa, a posle toga se obracunava kao 1-2% od istog tog iznosa. E sad jbg, neke banke imaju onu foru ako imas kod njih racun, provizija ti je ista za bilo koji iznos (u intezi npr ako imas Hit racun, provizija je 15 dinara za bilo koji iznos)

U posti je tacno odredjena provizija u zavisnosti od iznosa koji uplacujete. Ne verujem da je neka velika razlika ~5-10din (ispravite me ako gresim)

:v

:v

Link to comment
Share on other sites

u pošti uopšte nije tako mala provizija. svojevremeno sam obišao sva potencijalna uplatna mesta u starom merkatoru (tamo sam bio, jelte) i najmanju proviziju je imala PBB banka.

Link to comment
Share on other sites

Bila je neka crkvena parada danas u centru. Valjda su dolazili popovi, i ostali "sluzbenici", da li na neku galeriju ili onaj novo otvoreni hotel prekoputa studentskog parka.

U svakom slucaju, doslo mi je da stanem na sred ulice da se prekrstim kada sam ih video kako izlaze iz a6-ica i ostalih automobila u vrednosti od 50k eura. Pa onda posle izaska iz kola, bez kojih ocigledno ne mogu, sa sve pratnjom policije i obezbedjenja. Svi se poredjaju da se pozdravljaju jedni sa drugima, dok gledaju u kamere i fotoreportere koji obitavaju oko njih kao da su filmske zvezde.

Link to comment
Share on other sites

e znam da teško da ovde neko zna al ajd da probam, gde mogu da nađem knjigu Scar tissue tj. Žive rane od Entoni Kidisa, pevača rhcpa. knjiga je bila ranije u prodaji samo što je svuda odavno rasprodata koliko mi se čini, pa ako neko slučajno zna bio bih mu zahvalan. ili pak kako bih mogao ja to da poručim iz Amerike? uopšte nisam upućen. btw nema u mesari

Edited by noiser_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...