Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

15 min sam skupljao hrabrost da promenim sijalicu u sobi posto imam fobiju od struje :(

fobija od struje. stavi gumene rukavice i bole te paja :D

ili ovo pejino je cak i bolje !

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Lol krenuo jutros na faks, neispavan na oči ne vidim, sapletem se na jedan kamen i krenem da padam sa rukama u dzepovima, ne stignem da se oslonim na ruke i rascopam glavu sa desne strane iznad uva na nekoj ivici betonskoj, pa sam umesto na predavanje završio na ušivanju, al dobro biće to kul ožiljak kad budem obrijao glavu :tf:

je l' i ovo figurativno ? [:D]

Link to comment
Share on other sites

ladno matora drtina od 50 godina pokusala da me odzepari u basu ( 48 ) i pobego... ochaj

i to da nije uzviknuo neki chovek do mene "kako te nije sramota" ne bi ni skontao( njemu iz zadnjeg dzepa pokushao)... dodushe pokushao je ranac da mi otvori, ali u njemu samo index moze da nadje...

Link to comment
Share on other sites

ladno matora drtina od 50 godina pokusala da me odzepari u basu ( 48 ) i pobego... ochaj

i to da nije uzviknuo neki chovek do mene "kako te nije sramota" ne bi ni skontao( njemu iz zadnjeg dzepa pokushao)... dodushe pokushao je ranac da mi otvori, ali u njemu samo index moze da nadje...

pa shto mu nisi neku cusku udario? [8D]

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

poručio sam neke stvari od nekog garija iz bg-a, stigao mi paket jutros, kad unutra pored onoga što sam poručio i jedan rejv biciklistički dres, narandžasto-ljubičasti, zajebo se gari valjda, uglavnom prijatno sam se iznenadio :D em je džabe, em mi je jako zanimljiv dizajn dresa, skroz je nenormalan, ono, oči vadi i ne bih se usudio da izađem u tom napolje nikada :D možda se iscimam sutra da se slikam u njemu pa kačim :D

i tako... sad blejkauskasz (poz Leškice!) pa na fuzbal u 19h

Link to comment
Share on other sites

istraživanje podataka, predavanja, profa nabada infosphere warehouse ko pile u gvožđari, nema kompa ovde de sam se pa postujem sa moba sa vintage operativnim sistemom :hipstercat: symbian, you probably never heard of it :tf:

postovao sam samo da prospem losu foru, dosadno mi je, prastajte...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

poručio sam neke stvari od nekog garija iz bg-a, stigao mi paket jutros, kad unutra pored onoga što sam poručio i jedan rejv biciklistički dres, narandžasto-ljubičasti, zajebo se gari valjda, uglavnom prijatno sam se iznenadio :D em je džabe, em mi je jako zanimljiv dizajn dresa, skroz je nenormalan, ono, oči vadi i ne bih se usudio da izađem u tom napolje nikada :D možda se iscimam sutra da se slikam u njemu pa kačim :D

i tako... sad blejkauskasz (poz Leškice!) pa na fuzbal u 19h

c/p dizajn za RUR majice tekuce godine :D

infidel

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...