Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e drushtvance, da vas pitam neshto pre nego shto odem do Delte...

kupio sam jednu majcu 100% pamuk i ono, bila mi taman velichina kad sam probao i onda stavio na pranje, na onoj etiketi pishe kao da se pere na oko 100 stepeni a majka stavila na 60, kazhe ne mora na tolko, to je vetj kuvanje, i posle pranja se mnogo skupila tako da mi vishe nije taman :) e sad, ja sam isekao onu deklaraciju sa sve cenom i onim sranjima i bacio, ali imam sachuvan rachun, pa se pitam da li mogu da zamenim samo za vetju velichinu, i naravno da im objasnim zbog chega zhelim da zamenim, da olaksham malo sebi zbog sechenja deklaracije... el bio neko nekad u ovakvoj situaciji? [:)] mada ne znam ni shto sam sve ovo pisao, ionako tju da odem, pa shta bude....

Laku noc :*

Link to comment
Share on other sites

pa objasnio sam u prvom postu? :)

procitao sam ja sta si ti napisao, samo bih voleo to da razumem, jer je bas cela ta kombinacija nesto sto mami sve sa kojima sam pricao o tome. :)

Inace, bio sam veceras na nekoj "humanitarnoj zurci", koju organizuje FPN, kao za decu sa Kosova. I cela ta prica oko takvih zurki mi je gadna, i smatram sve to jebenim lopovlukom i sranjima, ali otisao sam jer sam znao da ce biti drustvo sa putovanja. Auuuu, kakva prokleta greska. Onaj Stefan Braun je tako ruzan prostor, da sam ja sokiran. Kako je samo to lose projektovan prostor, pa ja nemam reci. Tamo kapiram da generalno nema mesta da se mrdne, em sto su sad debili primili mnogo vise ljudi nego sto klub prima. Iznervirao sam se, bacio pare, izgazili me, izgurali... Sad mi dodje da sam sebe izudaram, pa mogu na spavanjac. :(((

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro!

Idi vrati majicu, tj. probaj, ništa neće da te košta. Trebalo bi da može samo sa računom da se može zameniti.

Ne razumem doduše da može da se pere na "oko 100 stepeni" :) Prvo, max koliko ja znam može da bude 90, a na 90 se obično peru samo gaće i čarape, upravo zbog tog skupljanja, i to najčešće bele boje. Majice i ostalo ide max na 60, često i na 40 stepeni.

@ topic - Juče prolazim pored Pizza Cuta i sede neka dva lika u nekom audiju sa zatamnjenim staklima, otvorili prozore, slušaju TDI, jedu pice, i opušteno kad su pojeli bacili samo kroz prozor kutije od pice i uz polu-škripu guma i uz skoro pa odsustvo bilo kakve kontrole nad vozilom odjurili u pravcu Slavije. Ja kao, eto ti potvrde generalizacije :)

edit: e da, gde je vudzi, ko ga je dirao? :)

Link to comment
Share on other sites

Na bezanijskoj vec nedelju dana..moram do grada malo kasnije, imam neke obaveze, pa do ortaka uvece.

Bio u nekoj kafani u subotu(zove se jazbina, na bulevaru je) da vidim ortaka, bivseg cimera, koji radi tamo. Jako je dobro sto, bez obzira na to sto se nismo videli baaaas dugo, ne postoji nikakve barijere, nego smo isti ortaci kakavi smo bili i kada smo ziveli zajedno.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...