Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

u jbt :) pa ova igra je nekada mnogo teza bila :)

a sto se tice soka vodo :) hteo sam da kazem da je mnogo bolje i zdravije da ne stavljas secer :) kao i da ga ne razblazujes vodom:) nego da ga pijes sveze cedjenog :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^are u serial

inace, je l' sam se ja mnogo istripovao ili postoji neka verzija "you don't fool me" koju peva neki lik sa glasom koji lici na glas pevaca dire straitsa? ne mogu nista da nadjem osim original

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

u jbt :) pa ova igra je nekada mnogo teza bila :)

a sto se tice soka vodo :) hteo sam da kazem da je mnogo bolje i zdravije da ne stavljas secer :) kao i da ga ne razblazujes vodom:) nego da ga pijes sveze cedjenog :)

Probaj da napraviš, videćeš da nema veze to što staviš toliko vode i toliko šećera. Ja u proseku pijem oko 2-3l soka na dan, tako da mi je ovo mnogo bolje i isplativije. Da bih iscedio jedno 10l čistog soka iz voća treba da rodim mečku i da dam jedno 2000 usput :D

Edited by Manny Calavera

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Danas me tako mrzi da radim... Prevlacim se po kancelariji klo crknuta macka...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja u proseku pijem oko 2-3l soka na dan, tako da mi je ovo mnogo bolje i isplativije. Da bih iscedio jedno 10l čistog soka iz voća treba da rodim mečku i da dam jedno 2000 usput :D

Pa zar to ne znači da si samim tim pojeo (popio) 300 grama šećera! Ej, 300 grama šećera :)

I ja kontam da je bolje taj sok piti bez šećera, nije to malo šećera a i ne bi trebalo da upoređuješ sa tim koliko šećera ima u Oranžini, kao da je ona reper zdravlja i zdrave ishrane :)

A opet sa druge strane, ako ti je do ukusa i to, onda naravno udri samo sa šećerom :)

Link to comment
Share on other sites

Kašika meda za DJVudua.

Elem, nemam ideju gde večeras da povedem društvo u izlazak povodom proslave 22 revolucije. Jedino što znam su veče osamdesetih i devedesetih u KST-u, imaju li neka opuštena mesta u gradu bez turbo elektronike i folka, nemam predstavu ?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kašika meda za DJVudua.

Elem, nemam ideju gde večeras da povedem društvo u izlazak povodom proslave 22 revolucije. Jedino što znam su veče osamdesetih i devedesetih u KST-u, imaju li neka opuštena mesta u gradu bez turbo elektronike i folka, nemam predstavu ?

Ponavljam se, ali - Danguba. :D

Link to comment
Share on other sites

Pu, majku mu...

kad omatoris sve te babe i tetke sad cuvaju stekove za nove narastaje...a, tim novijim narastajima i ja dodjem neku kintu :(

Odose pare :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Dnevni "safe" unos dodatnog šećera je ~60g, ti uzimaš 4 puta više i posle se čudiš zašto ti neko bilo šta kaze... Srsly, go figure jebeno.

Može kurac naravno, ali samo ako progutaš.

Pa nisam ja rekao da je to extra zdravo, nego da je zdravije od ovog kupovnog sranja. A tih 60gr dnevnog unosa se pridržava možda 20% Srba. Smaraš me bezveze, nit' sam ja izmislio recept, nit sam ga patentirao. Samo kažem JOŠ JEDNOM da je domaći sok > kupovni sok

EDIT: I nije sok toliko "nezdrav" koliko je eventualno moj dnevni unos istog.

Edited by Manny Calavera

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

je l' ti sifra bila confy123 ili kako

nije brate , bila je komplikovanija , ali ulogovah se na drugi mail i pise mi da je neko iz kine bio logovan na moj account na googlu pa verovatno ga nije zanimao taj mail pa je samo zabo hotmail [:(]

Access Type [ ? ]

(Browser, mobile, POP3, etc.) Location (IP address) [ ? ] Date/Time

(Displayed in your time zone)

Unknown China (ny.adsl:123.11.140.154) Feb 24 (23 hours ago)

EDIT: Uspeo sam da povratim :D ala su brzi ovi iz MS

Edited by CONFY

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Zavisi šta klasifikuješ pod "domaći sok" i pod "kupovni sok". Naravno da je pišaćka bolja od frutele, ali postoje sokovi koji su krajnje kul i nisu skupi.

Takođe, porediš nešto sto ima manje od 10% voća i nešto što u startu ima 50% (po njima, ali opet ima više od 10%). Stoga lupetaš ko vrata na promaji.

Jebena Orangina je 130 kinti i to ti je kao "bolji sok", a đubre je gazirano. Meni je lično napredak, ovaj prelaz sa gaziranih kupovnih na negazirani "domaći" sok. Pod "domaći" smatram ono što sam ja napravio iz nekog babinog recepta i koji je bez zaslađivača i nekih aditiva. Ako je šećer jedini problem, boli me k.... Ću dumrem za toliko :D

A kad si toliko mudar i prosvetljen reci mi koji ti kupuješ sok a da nije preko 150 kinti i da pritom ima više od 1l?

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...