Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

reče leisure iz vršca a ne iz frankfurta :(

napio sam se kao picka, jebo mi ker pas mater!

nemam granicu, jebo me konj da me jebo!

leško moody!

Eh, retki su danas fanovi te serije... Golgota je izgurati prvih 10ak epizoda, ali posle nema nazad. :D

sjajna je to serija, i jedna od retkih koje su od početka imale zaokruženu planiranu priču i uspele da je do kraja ispričaju.

Link to comment
Share on other sites

I naravno polozices...kao i u srednjoj

"nisam ucio, nemam knjigu, ne znam nista!! :("

"HAAA KAKO ME USRALO LADNO 5 ?!?!"

Da nisi mozda rodjen sa znanjem o algama i sundjerima?!

Inace, ce poginemo u sneg [:(]

pao sam vec, opushteno :D

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

reče leisure iz vršca a ne iz frankfurta :(

leško moody!

sjajna je to serija, i jedna od retkih koje su od početka imale zaokruženu planiranu priču i uspele da je do kraja ispričaju.

Pa da, zato sto tada serije nisu pravljene kao danas, od sezone do sezone, pa ako imas gledanost onda ti produze i onda smisljas pricu za sledecu, imala ona smisla ili ne. :D Mada jbg, nisu ludi producenti da placaju 5 sezona unapred... Meni je jedino peta sezona onako, sve ono sa Drakh rasom nije bas nekako bilo preterano bitno u poredjenju sa Vorloncima i Senkama.

Link to comment
Share on other sites

Sta je bolje intel i3 ili amd x3, pita drugar hoce comp da uzme (za igranje), a ja se ne razumem? : )

mislim da ce sa amd'om proci jeftinije (zavisi koji procesor mozda moze i dobro da se klokuje)

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Mali bager za ciscenje snega, ladno prosao ovom vukojebinom i bez pardona nabacao sav ocisceni sneg sa puta komsiji na kapiju... Definitivno i neopozivo mrzim zimu!!!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Doš'o sam kući posle 2 meseca, dočekali me ko iz rata da sam stigo, ako se uzme u obzir bogata trpeza :D

Prijaće mi par dana jagodinski mir.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

grtalica?

Bas!

A bijelo govno i dalje pada...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

sok od kilo secera :D jbt koliko kalorija ima jedna casa tog soka 1000 ?!:)D

Pa nije to mnogo na 10L vode i jedno 2 litra čistog voćnog soka. Misim to je neki stari recept iz osamdeset i neke... Nisam ga ja izmišljao. Evo čitam deklaraciju sa Orangine koja je kao neki premium sok tog ranga:

10.2 gr šećera na 100ml. To je znači oko 100 gr na 1l. Ambalaža ima 1.5l. Što znači da tu ima oko 150gr šećera na 1.5l.

U ovaj sok što sam ja pravio ide 1kg šećera na 12l tečnosti (10l vode + 2l ceđenog soka sa pulpom). Što otprilike ispadne oko 83gr šećera na 1l soka. Odnosno 8.3gr na 100ml.

Pritom ova Orangina košta 130 din u IDEI (na akciji je kao sad pa je malo preko 100) i pritom u nju ide 12% voćnog soka (10% - narandža, grejp, limun i mandarina) i 2% ide na pulpu od narandže (koju iskreno ne vidiš).

Pa ti sad vidi šta je zdravije i gde ima više soka i šta se više isplati :)

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Samo na Balkanu [roflmao]

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2011&mm=02&dd=24&nav_id=495056

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...