Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

Evo ja ću da te hejtujem!

Većina radova deluje previše blurovano, pogotovu Zemlja. Eksperimenti sa filterima izgledaju previše veštački da bi prošli kao uljani radovi (vidi se da je komp radio geometriju izobličenja).

Sa druge strane, šumarak mi se baš sviđa kako si uradio.

Link to comment
Share on other sites

kul, aj nid fidbek:)

tek sam poceo da se drndam sa smadzovanjem i kurcima da dobijem neki muljavi uljani trip...sta je sumarak? ono sa velikim nebom?

da, elementi su lol zato sto sam ih radio tipa sedam stotinki, pa sam ublurovao ko magare da bi bar odavali utisak neke poluzavrsenosti. mislim, ublurovao u smislu da nisam svodio i konkretizovao, posto su elementi bas klot naslikani, nema nikakvih blurovanja i filtera.

radovi su i smandrljani i uhodavacki, uzeo sam kretenske motive samo da drndam da vidim jel mogu da postignem neku spahtlastu pastu, radio sam petnes minuta po slidzi uz pokusaje i pogreske, da vidim sta koja kombinacija radi. smor je sto za 'organskiji' potez treba da se koristi malo onaj paint daubs filter. a tu je problem sto se lepo vidi sta on uradi jedino na 100% prikaza (u bilo kom programu), sto je lol jer vidim petinu slike na ekranu. kad se odzumira, sjebavaju se tripovi, isto tako i kad se resizuje slika (kao ove sto sam okacio), tako da je jedino resenje gledati u 1/1 odstampan primerak u stvari:( a filter je tripovit, moram da izvalim sa kakvim potezima se snalazi, a sa kakvim ne. a bez njega nema onih dlakavih prugastih poteza i izgleda bas smudgy.

najbolje su ispali nebo na onoj slici sa ostrvom i cela ona ljubicasta slika sa snegom. ali ne secam se zasto lol

lesko:

ah, pa to je standardan trip, ti verovatno nisi nacrtao nista u zivotu, pa ti je sve carobno:) da sad dodje, npr blizardov art direktor i izdrka nesto za tri minuta, ja bih komotno mogao da se izlogujem iz svemira:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja bih ove elemente okačio na zid, jebeš mi sve. Vrlo verovatno što numem ni čiča glišu da nacrtam pa se oduševljavam i "prosečnim" radovima.

Doolio je l' bi mogao da okačiš ove elemente u nekoj većoj rezoluciji? [:D]

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

g i laki:

ne do bog, ja odo u concept artiste ozbiljnog karaktera. probao sam neke stvari za decu, ne ide mi, al ono bas bas, nemam taj trip usadjen u glavu. to ribe dobro rade, eto njima (i bobu zivkovicu).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nirvanam.jpg

Podsecanje...

Edited by WickedWitchOfTheWest

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...