Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

ja sam jednom probao neku običnu kafu i bila je govno, a drugi put sam uzeo neku namunjenu moku i bila je kul. naši grinet i kofi drim su pojam za te mekdonalds kafe.

e vidiš, meni je baš moka bila bezveze, mada sam ja uzeo "regular", bez dodataka koji bi je učinili lepšom, ali ko će ga znati.

kakav crni kavijar lale, take away u migrosu ftw:)

pa nije da sam planirao da se hranim kavijarom :))

o/

znao sam da će neko a la trupsi da se javi :)

enivejz, i Ženeva je naravno mrtva kad prođe izvestan broj sati, ali to je i normalno, svi ti gradovi su dosta manji u odnosu na Beograd i plus kad se tome doda i nešto drugačija kultura, to je to. Predpostavljam da je Berlin recimo živ noću, ne bih znao, za razliku od opet drugih gradova u Nemačkoj koji su uveče "pusti". Itd.

Link to comment
Share on other sites

pokerface.png

a čekaj, ovo nisu stripovi. Evo onda poneke panoramske fotke iz Ženeve, napravljene parcijalno uspešno:

Prvo, pogled sa starog grada na Univerzitet. Ono što je interesantno je ova klupa sa leve i desne strane, koja je iz jednog dela, i šatro predstavlja najdužu klupu u Evropi. Zapravo je samo više klupa koje nisu razdvojene već čine celinu. Ima sigurno jedno stotinak metara, ovako odokativno, mada sam možda i lupio:

klupa.jpg

Pogled iz starog grada na zgrade ispod, koje su u samom centru Ženeve, tu je glavna šetališna zona, mostovi i jezero:

starigrad.jpg

I konačno, pogled sa doka pored starog svetionika na čitavo jezero. Ovo je inače drugi "najduži" dok koji ide "najdublje" u "pučinu" (koliko navodnika) jezera, do tog najdužeg ove godine nismo išli, pa eto, imate ovaj, second best pogled :)

svetionik.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...