Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

Odlična reportaža Ivane, daj još!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

evo konacno par slika s mauricijusa. ovo je sve slikano telefonom, trebalo bi za par dana da mi stigne novi foto aparat tako da ce tad biti bolje..

blue bay, strava mesto za gnjuranje, odnosno snorkeling.. zabranjeno je pecanje tako da svasta moze da se vidi

16.jpg

jedan od hotela na plazi.. nista posebno impresivan u odnosu na druge

15.jpg

14.jpg

kafana

12.jpg

13.jpg

random plaza

11.jpg

10.jpg

le morne, jedna od najlepsih plaza na zapadnoj obali. na njoj su nakrcani hoteli, ali za 500 rupija po osobi (1250 din) moze da se udje, koristi lezaljka i pije u njihovom baru (tih 500 rupija sluzi kao konzumacija), i jede u restoranu. mozda zvuci kao patka, ali je hotel toliko jebeno brutalan sa svojim golf terenima, cvecem, ambijentom, da bi dali 10e samo da se prosetate po tom kompleksu.

7.jpg

8.jpg

9.jpg

6.jpg

pederska zemlja, skoro svaki dan je duga

5.jpg

pogled s vrha black river planine. sad kad je malo za'ladilo, glavna aktivnost je trailing, iliti pesacenje, posto tesko da se moze nazvati planinarenjem :)

3.jpg

4.jpg

dosla i zena, pa uzivamo u ostacima leta.. kupanje opet tek u septembru

1.jpg

2.jpg

eto, kad stigne aparat bice bolje. uzeo canon sx230

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

СТИГЛА ПЛАТА ЗА ИЗДАЈУ ЗЕМЉЕ!!!!

;)

уживај Двини и покажи јој ко носи панталоне.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Bez pravnika se tamo ne moze...jesi video kako su ciste plaze...mora neko to i da zaprlja :)

fffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Idem da umrem tiho posle ovih slika :((((

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Strava je tamo, vidim ja.

Mada mene uvek zanima i kako izgleda "urbani" deo tako nečega, ono, ulice, hipermarket, kafić ... nemam pojma što me to interesuje ali eto :) Valjda zato što očekujem da je kao u filmovima peščani put, diže se prašina, baja u nekom raspalom kamionu prevozi kokoške i to. Ili to beše Kusturica i Srbija?

Link to comment
Share on other sites

ako ikog zanima, cene apartmana sa dve velike spavace sobe su oko 50e dnevno kad krene sezona, jedino sto je let u jednom smeru ~500e

Strava je tamo, vidim ja.

Mada mene uvek zanima i kako izgleda "urbani" deo tako nečega, ono, ulice, hipermarket, kafić ... nemam pojma što me to interesuje ali eto :) Valjda zato što očekujem da je kao u filmovima peščani put, diže se prašina, baja u nekom raspalom kamionu prevozi kokoške i to. Ili to beše Kusturica i Srbija?

pa nisi daleko, mu je tako izgledao pre nekih 10 god.. normalan gradic izgleda otprilike kao neko vikend naselje pored dunava

ima normalnih super maxi marketa, ali ima i radnjica sa drvenim rafovima i prljavim fasadama..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ne prdi nego slikaj sve to....

jel im trebaju arhitekte :tf: ?

sad ozbiljno... jel ima neki dobar sajt za poslove tamo :) ?

ovo i mene zanima, ajde dvini brate iscimaj se tamo vamo :D

vudu agent 8D

infidel

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...