Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Levante - Saragosa

Levante stvarno igra odlicno i lepo za oko i sa pravom se nada ucescu u Evropi i sledece godine. Stvarno je cudo kako pod Ignjasiom Martinezom igraju Martins, Roger, Iborra, El Zhar, od noge do noge, pokusavaju da samelju protivnika ( naravno onog koga po kvalitetu mogu). Naglasavaju da kup takmicenje shvataju ozbiljno dok sa druge strane imamo Saragosu koju ja mozda i previse pljujem ali koja sigurno ne zeli da se uz borbu za opstanak upusta u egzibicije sa ovim takmicenjem i ocekujem sastav koji nije standardni deo prvog tima . 1 1.95

Milan - Redjina

Iako je kup takmicenje odlicna prilika da se padne na "sigurice" ocekujem da ce Rosoneri koji su u naletu napuniti mrezu drugoligasa koji se bori za opstanak. 1&3+ 1.53

Bordo - St. Etienne

Utakmica na kojoj po meni moze nijedan ishod nije nerealan. Posto dosta paznje poklanjam medjusobnim rezultatima odigrao bih 2-4 1.45.

Bamberg - Partizan 2H 1.85 -4.5

Besiktas - Lietuvos 1 1.50

Kvota 12.

Link to comment
Share on other sites

na ovom forumu gde blejim kazu da rusija-svedska (hokej) je 1. Svedjani igraju bez igraca iz NHL,dok su Rusi u punom sastavu.To je neki kurcevp rijateljski mec, u 17h pocinje.

i ne znam za vas,ali meni je ovaj hendikep na partizan (+5.5),prilicno velikodusan,posto mislim realno da crno-beli imaju snage da budu u egalu sve vreme

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

E drugari sada me zvao drug sa pricom kao Zulte Waregem 1-2 ili tacan rezultat 3:3 nesto kao mora da dodje :D :D :D

Sada, taj lik me je prosli vikend zvao za iz 2-1 i ja nisam odigrao i naravno doslo, e sada , ja nisam igrao zato sto svaki treci vikend ima tako neku genijalnu "dojavu" koju verovatno pokupi u lokalnim kladzama od ko zna koga, ali ako neko ima zelju reko' da obavestim ...

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

i ja sam danas 2/2

tiket rusija 1 hokej,francuska 1 hokej,milan 1 i partizan h2,kvota oko 6.I singl partizan h2 na 8.5 granicu,1.57 kvota u rusima.ja zadovoljan.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Cambuur - Ekscelsior

Kambur je 6 na tabeli i igra kao domacin protiv Ekscelsiora koji ce se po svemu sudeci grcevito boriti za

opstanak. Domacin ima 6-1-1 kao domacin uz gol razliku 18-10, dok gost ima 0-1-7 na strani 9:21 gol razilka. Kec je naravno ocekivan . 1 1.57

Twente - Herakles

Twente posle 2 poraza za redom docekuje Herakles koji je takodje u losoj formi, i dosta prima golova na strani, ali ne ostaje duzan 10:16. Ocekujem naravno da Twente dobije, ali zbog cinjenice da Herakles moze odlicno da odigra protiv najacih, 3-5 1.75.

Bayern- M'Gladbah

Kec je premala kvota, a i ne mora da dodje, ali zato 3-5 1.72 je fin izbor

Setubal - Porto

U poslednjih 35 meceva porto je dobio 32. Poslednji remi 2005 godine. Mislim da je ovo dovoljno za 2 1.28

Sparta - Telstar

Domacin je na celu lige i dolazi im na noge ekipa koja ovde nema sta da trazi, u losoj je formi i u ponedeljak igra zaostalu utakmicu druge lige. Verujem da ne ocekuju previse od ovog gostovanja i da ce vise razmisljati o mecu u ponedeljak sa De Grafshapom kuci gde imaju bolje sanse da naprave rezultat 1. 1.33

Kvota je 8.

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...