Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Pa koliko si to utakmica igrao po tiketu? :D I koliko si puta ponavaljao je takodje bitno :D

inače ja uglavnom vikendom imam po jednu tekmu malko jaču kvotu za koju sam u svojoj glavi siguran,juče mi je to na primer bio Čelsi danas Pul pa ih više puta stavljam inače to nikad ne radim :D

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

jebote ja ne mogu da verujem da se jos ljudi hvale da je utd bio sigurica..usla je lopta u 90m na najvecu srecu i odbitak zivog zida, sta je vama..da se igralo jos 5-6min siti bi ga uvalio na silu preko dzeka ili nekog..svaka cast dobili su, ali nikako nije bilo ocigledno, niti lako..a ni zasluzeno da se razumemo..drugo pol su ih razvalili..

Link to comment
Share on other sites

Sampdoria - Udinese; Academica - Braga; Fulham - Newcastle

Sve tri utakmice bih odigrao istu igru zato sto su sve timovi na cijim mecevima ne ocekujem manje od 2 gola. Svi ovi timovi nemaju neku pouzdanu odbranu, mozda jedino Braga ima, i ne bi bilo cudo i da kao domacini primaju golove. Sa druge strane gosti su svi ofanzivni, sto ostavlja prostora za golove . 2-4 1.48 , 1.50 na Fulham - Newcastle

Bologna - Lazio

Ovde bih pomerio granicu za jos jedan gol, znaci 3-5, samo zbog istorijata medjusobnih duela. 2.05

AEL - Enosis Neon

Ael je na neocikavnoj petoj poziciji i posle pada forme dobili su Marsej 3:0 i trebalo bi da iskoriste ovu sansu i prukljuce se vodecim ekipama, 1 1.30

Vallecano - Saragosa

Vallecano koji sasvim fino igra ove sezone igra protiv Saragose koja je barem po meni jedna od najgorih ekipa Primere. Nije ni domacin neka odlicna ekipa, ali u boljem raspolozenju docekuju mec, a Saragosa nije poznata po blistavim igrama na strani . 1 2.20

Kvota je 20.

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

pa dobro, dobio si :)

ja juce katastrofa, iako su mi prosla oba para na blogu (prosto neverovatno, posto tamo nista ne mogu da pogodim sta napisem), nisam nista pogodio ovako.. popizdeo sam i u 70.min zuvao da ce na bolonja lacio pasti bar jedan gol.. naravno da nije doslo

ali sam se malo izvukao na nba, GSW mi je bio jako jaka dvojka, ali nedostatkom hrabrosti zbog sranja koja su se izdesavala na fudbalu, nisam smeo za jako jako da uzmem... a da stvar bude jos smesnija, pogodio sam i nba tiket, tako da je juce 'podnosljivih' ~14e minusa... kako je moglo da bude super je

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...