Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

ja isto najvise volim golove da igram, i to po mogucstvu sto vise...

samo kada bi mogao da se ogranicim da igram max 2-3 tekme dnevno, pa nema boga da bi bio u plusu..

ali mi dupe zine i ne mogu da se iskuliram kada ima 200 utakmica u ponudi.. sve razvucem na 5 tiketa po 200din, a kada bi singlirao ili dublirao nesto, za tih soma, verujem da bi kidao ... samoJEBENAkontrola :c

Link to comment
Share on other sites

Meni jos gore od kada sam izvalio uzivo, ne mogu da se obuzdam :)

Inace pre neki dan je bilo onih prica iz kladionce i danas sam upravo imao dve takve, pozitivne. Sedim sa ortako u mozzartu resili da ispratimo tikete uz teletekst i kaficu. I tako skontamo mi da na Swansea mora da padne gol i na 1-1 odigramo vise od 1.5, i naravno radnica odigra da ne pada gol i mi dodali jos par utakmica i sve to prodje i izadjemo dobar novac !

Dok se to desavalo a ja bio za pultom da uplatim tiket pogledam na mobilnom flashescore-u Crotone vodi a na teletekstu pise 0-0, i naravno sunem sve iz dzepa da Crotone daje sledeci gol kao pravi pravcati IDIOT koji nikada nije cuo za gresku na flashscore-u, i kada ona to uplati na kvotu 3.5 i ja udjem opet na mob i dalje pise 1:0, ali kada se klikne na tekmu vidis da su se istripovali i da nema gola... i Crotone u 89-om 1-0 :D

E a sada sam na VVV dok je bilo 2-1 hteo da probam za 200 din 2 na uzivo sa kvotom 11 i da povezem sa Toulouse daje prvi gol i Hearts, i kazem cimeru, samo da pojedem burek i uplaticu ... dok ja jedem jebeni burek sve udje :) Valjda je to karma za prethodne nalete srece ...

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

danas nema nista da se igra, ali i tada ja nadjem neki "fix" :D

posto sam pojeo govno i uradio ono sto najvise mrzim, sad moram da se iskupim :tf:

Buducnost - Igokea BH1 ili under 141.5

Ocekuje se jedan tvrd mec u podgorici, mislim da je red da igokea zavrsi niz pobeda koji ima do sada

buducnost je standardno neugodan domacin i mislim da ce im se revansirati za poraz u prvom delu sezone

HC Lev - Bars Kazan under 5.5

gosti su favoriti, ali lev igra odlicno kod kuce u poslednje vreme.... nece biti znacajnijih izostanaka i zato ocekujem tvrd mec sa malim brojem golova

Link to comment
Share on other sites

samo pravoslavci i jevreji danas na kladzi o/

prejadnu kvotu su stavili na Buducnost, a stvarno ne igraju dobro (ni gajbi).

Od jacih tekmi u Moraci su izgubili od Cedevite i Partizana poprilicno lako, dobili su Kragujevac posle velike kradje i Zvezdu koja je igrala dosta lose.

Igokea sa druge strane igra odlicno i zbog toga i kvote (2.5) i zbog toga sto nema sta da se igra, singliracu dvojku.

manje koseva je isto realno, to je odlika Igokee ove sezone, ali su stavili nisku granicu bas

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

danas nema nista da se igra, ali i tada ja nadjem neki "fix" :D

posto sam pojeo govno i uradio ono sto najvise mrzim, sad moram da se iskupim :tf:

Buducnost - Igokea BH1 ili under 141.5

Ocekuje se jedan tvrd mec u podgorici, mislim da je red da igokea zavrsi niz pobeda koji ima do sada

buducnost je standardno neugodan domacin i mislim da ce im se revansirati za poraz u prvom delu sezone

HC Lev - Bars Kazan under 5.5

gosti su favoriti, ali lev igra odlicno kod kuce u poslednje vreme.... nece biti znacajnijih izostanaka i zato ocekujem tvrd mec sa malim brojem golova

Da ne bude da samo kenjam, evo pa ko je ispratio uzeo je lovu

Jbg, u pg-u poslednjem minutu palo brdo koseva zbog "neizvesne" zavrsnice

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Uzasna ponuda ali ko hoce da odigra ...

Persepolis 1

Inter Baku 1x

UAE - Jemen 3+

Donetsk 2 ( Kosarka Ukrajina )

Za ovo je tesko dati analizu, odigrano na osnovu forme, H2H, i savetovanja sa jednim likom koji prati ove gluposti :)

Update :

Raja Casablanca X-2 :D

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

evo i danas cu da bacim par fixeva kada sam vec u seriji

Everton - Wigan 1, 1&d2+...

jednostavno everton je bolji tim... kod kuce uglavnom igraju odlicno, dok je wigan u bas losoj formi, ne mogu da se sastave u poslednje vreme... ocekujem sigurnu pobedu domacina, ne placa se lose 1.55

Modena - Spezia - GG, GG3+, 3+

i jedni i drugi ove sezone igraju otvoren fudbal, prste golovi na sve strane, oba tima su u gornjem delu tabele i ocekujem jedan efikasan mec

i jedan hokej

Eisbaren Berlin - Wolfsburg Grizzels 1

Domacin je u naletu, igraju protiv tima koji se bori za opstanak i ocekujem rutinski pobedu uz dosta golova u mrezi grizzelsa

i h2h kaze da im je ovo tradicionalno lak zalogaj

kvota u padu, 1.50

Link to comment
Share on other sites

norvic - chelzi, kapiram da ce 90% ljudi danas da ima dvojku ovde danas, tako da ne treba da se zalecemo ali je lepa kvota svakako

moj tip za danas ce biti everton protiv wigana koji lomi na domacem terenu

slazem se za Norvic...... :)

Ja sam danas odigrao ;

norvic-celzi gg

aston vila-totenhem iz x-2

everton-vigan iz x-1

man.junajted-njukasl 1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...