Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

nilan bisons h1

vef riga h1

zvezda 1&manje poena

prvi je finski basket, s vremena na vreme ispratim njihovu ligu, cenim da ce doci preko 26, koliko je hendikep

riga takodje ne bi trebalo da "proda" hendikep, 33 je, ali oni su ubedljivo najbolji (pored venspilsa) u letoniji

zvezda je dobila u prvoj u gostima 3-1, samo su se muchili u prvom setu, i mislim da ce ovde lagano biti ispod (u balkan betu je 160.5 granica)

ne znam zashto u meridijanu nisu stavili nash kup u odbojci, ne mogu da povezhem ova tri para :c

I da li je neko igrao u betcity kladionici ?

imaju dojaja ponudu

Link to comment
Share on other sites

bet city ti je najozbiljnija kladionica kod nas,samo sto moras biti predusretljiv i brzi od njih,posto najbrze reaguju na stanje na trzistu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam odigrao svashta, a otprilike bi trebao da dodje midlsbro, siti, arsenal, aberdin, junajted 1 i 3+, ostalo vecinom prelazi, hal iz x-1 koji vec dolazi ppx, totehnem x itd

*edit* a neko iznenadjenje tj 3.15 dvojka na kristal palas

ja sam zapravo odigrao midlsboro na 3-4 tiketa, valjda ce da dobiju shabani :S

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Skotsku ligu treba ukinuti i celu drzavu bombardovati. Jebem im mater ja retardiranu. Proslo kolo me sursi Hibernian protiv Ros Countija sad taj isti Hibernijan dobije Celtic. Pa koji kurac bre ...

Inace ja tolko ne mogu da pogodim nista da je to postalo smesno vec. Kontam da sam sposoban da odlucim neko prvenstvo. Singliram zadnjih 5 kola na ekipu koja je prva i ona ce izgubiti svih 5 provereno

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno danas ne mogu da preskočim Čelsi i Pul(a ionako nema puno tekmi u ponudi) :D i ne bih da ispada da malerišem ali taj sasuolo previše sabija za jednu ekipu serije b,mislim da danas neće biti baš tako lako,iako se naravno nadam da hoće!

Link to comment
Share on other sites

Trinec - Ceske Budjovice 1 - 1.80 kvota -> hokej ceska

gosti su bez par kljucnih igraca i bez prvog golmana, domacini su mnogo bolji tim i ocekujem rutnsku pobedu...

Barselona - Real Madrid bh1

barsa je u velikom zaostatku u domacem prvenstvu... posle 3 vezana poraza u acb ligi deklasirali su fener i sad docekuje veliki real... mislim da je ovaj mec prekretnica za njih i ocekujem tesku utakmicu, ali i pobedu domacina!

Link to comment
Share on other sites

Trinec - Ceske Budjovice 1 - 1.80 kvota -> hokej ceska

gosti su bez par kljucnih igraca i bez prvog golmana, domacini su mnogo bolji tim i ocekujem rutnsku pobedu...

Barselona - Real Madrid bh1

barsa je u velikom zaostatku u domacem prvenstvu... posle 3 vezana poraza u acb ligi deklasirali su fener i sad docekuje veliki real... mislim da je ovaj mec prekretnica za njih i ocekujem tesku utakmicu, ali i pobedu domacina!

Ja odigrao bh2. Real je mozda i najbolja ekipa Evrooe, igraju brutalnu kosarku a Barsa nikada nije bila gora. Ono sto me je najvise ubedilo da igram bg2 je Barsinih 1-6 vs. Top 8 ekipa ACB lige

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...