Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

 

 

Sakramento @ 1.6 vs Lakersa

 

Al Jefferson preko 16.5 @ 1.85

 

Harden preko 26.5 @ 1.85

gl

 

Kingsi opet gube u poslednjoj chetvrtini, ovog puta lakersi napravili seriju 13-0 u poslednja 2 minuta

Jefferson 14 poena, 6-21 fg

harden proshao

i. thomas 14 poena za 21 minut, ne znam shto tako mala minutazha sa obzirom da je iskidao prvo poluvreme

 

jedan tiket koji sam kao neshto iskombinovao sinoc

 

hjuston pp+

okc + poeni

portland h1

washington pp+ (dali su 13 poena kod kuce u 2/4 posle 30 u 1/4 )

 

tugica :<

Link to comment
Share on other sites

Bez analize, čisto na neki "osećaj"

Man.Utd v Newcastle 1&2-3

Southampton v Man.City 2&GG

Stoke v Chelsea 2&2-3

Sunderland v Tottenham GG

Hamburger v Augsburg 0-2

  • Downvote (-1) 2

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Јунајтеду не игра Руни, поред Персија. Не кажем да неће доћи кец, само кажем!

ипак игра Перси, само не знам колико је ровит

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

L. Deng + (21.5) - jednostavno, otkako je Rouz kapitulirao, on ima najviše protagonizma i preuzeo je kormilo ekipe. U poslednjih 6 utakmica je ušao u plus, osim u prethodnoj utakmici, kada je jebni Karlos Buzer rasturio Majami sam.

 

Tony Parker - (18.5) - klasičan plejmejker koji razigrava ostale igrače. ne kažem da ne pogađa, ali u 70% utakmica do sada ulazi u minus. S obzirom da večeras igraju protiv Indijane, koja je prejebeno najbolja defanzivna ekipa (i ujedno najbolja ekipa lige), zatvoriće ga maksimalno i neće mu dozvoliti da diše. Uložio sam 1000din na ovo jer sam uveren da će proći :)

:v

Link to comment
Share on other sites

Oд мене ово за данас:

http://www.follwr.com/betting-tips/5412-kaiserslautern-dusseldorf-09-dec-2013-20-15
http://www.follwr.com/betting-tips/5407-galatasaray-fenerbahce-09-dec-2013-19-30

Овако, без анализе, бих додао стрелце у мечу Звезда-Задар. Марјановић (12.5) и Блажић (10.5) више, Шутало (14.5) мање кошева.

Рексам-Оксфорд гг, Јонг Ајакс-Јонг ПСВ гг3+

Кајзер ми је за највећи улог, то ми је баш сигурица данас! Фенер исто, али то је дерби тако да је зајебано како год. Ово остало на мањи улог.

ае сасрећом!

  • Upvote (+1) 2

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice NBA igraca ja bih probao Grifina preko,proslu tekmu se bas bas raspao,jedva je sakupio i tih 10 poena sto je imao, mislim da ce danas lakse doci preko :)
Stefa Karija takodje preko,proslu tekmu je za tipa 15 minuta igre imao 0 suteva i opet je na kraju bio blizu granice(imao je 20 poena) tako da mislim da ce danas doci preko :)

Mozda bih tu dodao jos Wall-a jer on od kako je Beal povredjen stalno gazi preko 25 poena, moguce je da ce i danas preci granicu :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam baš igrao Grifina minus večeras, opet. On mi nekako, nije igrač za poene ili ide u solo akcije (osim ako nema drugog rešenja), više je defanzivac. Svaki napad započinje sa Kris Polom (ili završava), Grinom ili Krofordom. Kris Pol je večeras više za plus nego on.

 

Večeras sam odigrao Nowitzkog, po prvi put, jer je on jebeni temelj ekipe Dalasa.

:v

Link to comment
Share on other sites

ма канал дан... а искрено мислио сам да ћу искидати!

све ае и некако, то је све било на мањи улог, али Кајзер... упропастили ме момци. Ае што нису добили, него што нису могли јебени гол да дају, туга.

fS7lK1B.png

ту га

ништа, морају амерички спортови да ваде данашњи канал, ае!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Oladipo 14.5+

Jedan od 3 rookie-a koji kidise u prvoj polovini regularnog dela, juce je lose sutirao, pa ocekujem jedno raspucavanje sa njegove strane

Curry 22.5+

Nemam sta da kazem, a sto nije receno... Glavni igrac pored tompsona, ocekujem njega u glavnoj ulozi nocas

Wall 22.5+

Igra prelepo u poslednje vreme, uzima dosta suteva, ocekujem otvoren mec sa denverom i lagan plus

Link to comment
Share on other sites

Bajern v City 1 - Gvardiola je dao do znanja pa čak i izjavio da je došao po svih 18 bodova iz grupne faze. Oba tima su osigurala prolazak dalje, što je predah za City. Oba tima su u odličnoj formi, ali po meni je Bajern za klasu više bolji. Bajern je neporažen od 27.07.2013, kada su izgubili od Dortmunda u super kupu. Dobili su Werder u gostima sa ubedljivih 0:7, Dortmund takođe sa rezultatom 0:3, a prošli meč sa Mančester Sitijem završio se u korist Bajerna 1:3. Sitiju je mnogo bitniji meč koji im predstoji u ligi sa Arsenalom, i za siti večeras neće nastupiti ni Yaya Toure, Nastasić, Jovetić. Sa druge strane u redove Bajerna vratio se Riberi, ali večeras neće nastupiti Švajnštajger i Roben.

 

Galata v Juve GG3+ - Meč koji odlučuje ko ide dalje u sledeću fazu Lige Šampiona. Iskreno, ne bih igrao ni na jedne ni na druge već sam se odlučio za golove. Oba tima su na svakoj utakmici primili i dali gol i mislim da će to biti slučaj i u ovoj utakmici.

 

Olimpijakos v Anderleht 1 - Olimpijakos u odličnoj formi ove sezone i može se reći da su prošlo kolo nesrećno izgubili bod u Parizu(gol Kavanija u 90. minutu). Večeras im treba pobeda za prolazak dalje i mislim da im uopšte neće biti teško i da dođu do iste. Anderleht više nema šta da traži u LŠ, stoga ovde tipujem 1.

 

Man. Utd v Shakhtar - Junajted se blago rečeno raspada, vezali su 2 poraza kod kuće u ligi od Njukasla i Evertona. Osigurali su prolazak dalje kao prvi u grupi dok Šahtjoru trebaju sva 3 boda da bi osigurali prolazak dalje. Večeras možda neće nastupiti Vidić, Evra, Kerik, Smalling i Fellaini. Da li će povratak napadačkog tandema Runi - Persi promeniti nešto... videćemo. Ovde bih odigrao GG3+

 

Kopenhagen v Real Madrid - Real već osigurao prvo mesto, dok Kopenhagenu trebaju sva 3 boda.. teško, u svakom slučaju Kopenhagen je u

vrlo dobroj formi, vezali su 8 pobeda u ligi i u svakoj utakmici(sem sa Realom) su dali barem 1 gol. Stoga bih odigrao GG3+, a za malo hrabrije 1x(2.70)

 

Srećno večeras!

Edited by Aleksandar.
  • Upvote (+1) 1

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice NBA igraca ja bih probao Grifina preko,proslu tekmu se bas bas raspao,jedva je sakupio i tih 10 poena sto je imao, mislim da ce danas lakse doci preko :)

Stefa Karija takodje preko,proslu tekmu je za tipa 15 minuta igre imao 0 suteva i opet je na kraju bio blizu granice(imao je 20 poena) tako da mislim da ce danas doci preko :)

Mozda bih tu dodao jos Wall-a jer on od kako je Beal povredjen stalno gazi preko 25 poena, moguce je da ce i danas preci granicu :)

wp wp

I vol bi lagano dosao da je bila normalna utakmiac ali posto je bilo 150 koseva onda gg

lagano obojica usla u plus :D

Danas bih opet probao Kajrija koji nema pravog cuvara u NY, dodao bih Mela jer su napokon stavili realnu granicu, cini mi se 22.5.

Mislim da danas Bruk nece doci preko,tu je sada i Deron mogao bi on malo suteva da mu uzima, nadam se da ce biti veca rotacija :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...