Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Slazem se Aco sa svim parovima :D

 

Samo bih izmenio Real bih stavio dupla pobeda Reala [2,25] jer je Betis poslednji na tabeli i ocajni su... trebalo bi danas da proradi napad BBC- Benzema-Bale-Cristiano , najavio je Ancelotti ofanzivnu igru ,  0:3 tacan rez u najavi :D

 

I jos bih dodao :

Heerenveen - Roda   ~ GG3+  ~ Uvek je dolazilo do sad i nema razloga sto ne bi i sada haha :D
kvota je 1,65.
Link to comment
Share on other sites

Nije loše probati i City danas 1&4+ kvota je 2.10 pošto se izgleda vratio Aguero(barem je igrao protiv Blackburn-a nekih 20ak minuta)

Edit : Sto kazr Vanja, retko kad udju svi favoriti onako kako mi hocemo, sta znam mozda bih izbacio juve, nekako mi mi najvise smrde tu.

Edited by Aleksandar.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

jebiga Aco , los dan danas. Eh da kaze se useri Stefana a ne useri stefanm lol :D

bitno da je juce doslo sve ono sto sam vam napisao u topiku :)

za danas bi moglo atletiko madrid sevilja gg

obe ekipe u odlicnoj formi , napad je glavna karakteristika sevilje dok u odbrani nisu nista spec (primili od reala 7 komada)

 

celsi junajted kec 1,70

mutd znatno oslabljen ne igranjem van pusija, runija , felainija, nani , ferninanda

dok je Celsi standardno dobar na svom terenu

 

i vredi pokusati psg nant gg

vidim da psg prima golove na poslednjih par meceva , nant nije los ulaze u ok formu , djordjevic im je top strelac

 

kvota je tu oko 2,20 na gg

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

Večeras od mog NBA izbora

 

Ibaka - više. Ne igra Durant, zbog nekog problema sa ramenom, pa tako mislim da će i večeras pauzirati. OKC ima daleko bolju centarsku liniju u odnosu na Filadelfiju, pa će Ibaka večeras izdominirati.

 

Aldridge - više. Čovek je mašina za koševe, ne može niko da ga sačuva u ligi. Igraju protiv Minesote i njega će čuvati Kevin Love, koji se u zadnje vreme baš raspada, što defanzivno što ofanzivno. Granica će biti preko 24 poena sigurno, pa vredi pokušati.

 

Millsap - više. Sinoć je igrao ko bulja, promašio dosta šuteva ali je opet dao 16 poena ako se ne varam. Večeras igraju protiv bulja ekipa MIlvokija, a od kako je Horford povređen, 80% napada se završava preko Milsapa.

 

Milvoki - Atlanta - T1 manje koševa. 97.5 je granica na njih, a oni u univerzumu neće dati te koševe. Mnogo su loši.

 

Alternativa na ovo je Toronto - LAC 1/2 više poena (granica 100.5 u Sokeru)

 

 

 

Prestao sam da igram NBA na nekom smislenijem nivou, već samo izrokam 10-16 igrača, uplatim 50 ili 35din da dođem do maksimuma. Juče me sjebao Joe Johnson, Harden i Nick Young.

 

Tiket

JAsAuXl.jpg

  • Upvote (+1) 1

:v

Link to comment
Share on other sites

vredi probati danas fulam 2 ili barem w2,pristojna kvota u mocartu,1.8 na winner,fixevi kola su mi definitivno inter i fiorentina,lose kvote ali moze se nesto iskombinovati,monako - marsej bi trebao doci gg iako monako bez el tigre-a,werder i levidijakos takodje potencijalni kecevi,jako lepe utakmice danas,samo da ne bude kao juce,srecno :)

Link to comment
Share on other sites

juce stvarno bio najgori dan za kladzu ja u zivotu nisam ono doziveo niko ali bukvalno niko od favorita nije prosao osim Real Madrida

 

napoli,juve,dortmund,psg,wolfsburg,leverkuzen,fejnord,valencija

sve fixevi a nista od toga nije proslo...tuga..

 

za danas moze da se proba eventualno barsa od 0-2 protiv Malage

kaljari-Milan gg

groningen-twente 3+

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...