Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

nedovoljno minusa za sve, tako da necu ni da pokusavam da dajem...

 

momci, ne vidim poentu kukanja kako ste promasili jednu ili ako ostavite pogodjen tiket bez prethodne najave ovde...

 

da li je to samo meni retardirano?

 

dajte neke tipove PRE pocetka meca, sa nekim obrazlozenjem, bilo kakvim...

Kontam da se ovo odnosilo na mene , i kada okacim neki tip dobijem minus jer uvek ima nekog hejtera na ovom forumu , prosli put kada sam okacio Hajduk Kula 1 gde je kvota bila 5 dobio je 3-0 pa sam dobijao minuse tako da sam odustao od toga da bilo sta pisem , a kao sto i sam vidis da kolko tolko solidno igram i pogadjam , meni je najmanji problem da okacim bilo sta , sled put cu da okacim neku recenziju. Poz

  • Upvote (+1) 1

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

ne mislim konkretno na tebe, sto bi to radio? 

mislim na sve koji to rade, a boga mi ima ih/vas dosta...

 

dajte da poradimo zajedno na tome da nam topik bude kvalitetniji..

 

na sta bi to licilo da svako od nas kaci tikete na kojima promasi samo jedan par... pa osecam da bi ovaj topik bio topik sa najvecim brojem postova u istoriji foruma :D

 

nadam se da me kapirate sta hocu da kazem...

Link to comment
Share on other sites

ае

Кајри Ирвинг више од 20.5 кошева.

За Денвер плејеве играју Нејт Робинсон и Тај Лосон, обојица нису виша од 180, а и генерално нису на гласу по доброј одбрани. Атлета, а притом 10-15 цм виши Кајри би требао лагано да пребаци ову границу. Такође Денвер пегла брзу кошарку, са кратким нападима и доста кошева, а верујем да ће бити егал текма.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Bruk Lopez vise koseva. Lose igraju obe ekipe, a ovo je derbi tekma, pa bi trebala biti egal. Sto znaci da ce Lopez imati dobru minutazu i s obzirom da su Niksi desetkovani na centarskim pozicijama i da sve to krpi Barnjani, kao i to da Bruklinu igraju ok sam Dzonson i Lopez, ovo bi trebalo u lagani over da ide.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

I ja se slazem sa Lopezom, proslu tekmu je dao 10 poena za manje od 2/4 i onda je stao u drugom, Dzo bi trebalo takodje preko skoro svaku tekmu dolazi preko od kad je Pirs povredjen, znam da mozda kasnim ali jebiga nisam mogao ranije da pisem :(

Link to comment
Share on other sites

20:45 Bologna - Juventus X/2 (4.30)
20:45 Bologna - Juventus 0:1 (6.50)

Posto Juventus ocekuje u utorak tesko gostovanje u Turskoj sutra ce u ovoj utakmici priliku dobiti igraci koji do sada nisu bas puno minuta proveli na terenu tako da se ocekuje sledeci sastav:

Buffon, Barzagli, Ogbonna, Chiellini, Padoin, Vidal, Pogba, Marchisio, Peluso, Quagliarella, Vučinić.

I naravno u vezi tacnog rezultata jedna informacija:

Juventus je ekipa koja je na Stadio Renato Dall’Ara zabilježila najviše pobjeda. Čak 27 puta su pobjedili.

Nejcesca pobjeda u mecevima na Dall'Ari je 0-1. Deset puta je ona zabiljezena.

c/p sa Demba Ba Tips(fejsbuk stranica)

Edited by Aleksandar.
  • Upvote (+1) 1

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Evo neki nba vecheras.

 

Sakramento @ 1.6 vs Lakersa

Sakramento jednostavno mora da prekine niz od 5 poraza (3 od 5 su izgubili sa po par kosheva razlike) i ovde dochekuju lejkerse koji i igraju solidno ove sezone pored silnih povreda. Isto tako ochekujem da ce I. Tomas prebaciti 17 poena. Odlichno igra ove sezone iako je drugi izbor na pg poziciji, ali i pored toga dobija solidnu minutazhu a proshli mech vs thundera je dao 21 od svoja 24 poena u 4/4 tako da mislim da ce definitivno dobiti preko 30 minuta vecheras i uzeti veliki broj shuteva i pogoditi dosta nadam se. U tim se vraca i Cousins koji je propustio prethodni mech zbog povrede zgloba tako da ce biti zanimljiv duel vs Gasola kome i ne ide bash najbolje u poslednjih par mecheva.

 

Al Jefferson preko 16.5 @ 1.85

Sharlot dochekuje Filadelfiju koja ima 7 poraza za redom na strani i njima uglavnom poeni dolaze sa pg/sg pozicija + t. young sa pf pozicije. Big Al ce za protivnika imati S. Hawesa koji u tim porazima na strani pogadja u proseku 4,5 shuteva dok uzima 11,12 i mislim da ce vecheras isto tako ponoviti loshe shutersko veche koje ce jefferson iskoristiti da ubaci jedno 7,8 shuteva uz nekoliko bacanja. Ochekujem i pobedu Sharlota koja je poslednja 2 mecha izgubila u poslednjoj chetvrtini i to od Majamija i Dalasa

 

Harden preko 26.5 @ 1.85

Teshko da ce ikada ponovoti Hjuston onako losh mech kod kuce kao sinoc vs Finiksa gde je Harden imao shut 3-17 (trojke 0-10). Bez Lina, Asika i verovatno Parsonsa, Hjuston dochekuje razigrani gsw koji je vezao 2 pobede uz veliki broj poena tako da i vecheras ochekujem + poene a u Hjustonu jednostavno nema ko da postizhe poene osim Hardena (Howard polako podizhe formu tho) tako da ce i vecheras uzeti veliki broj shuteva i ochekujem minimum 3,4 trojke. Gsw nema tih problema, Kari, Klej i ekipa lagano prebacuju 100tku ali ne bih gadjao nikog od njih osim mozhda D. Lee-a na kog je siromashna granica od 16.5 poena

 

Mrzi me vishe da pishem a inache mi mnogo loshe ide 'uzhivo' na kladionici pa reko da podelim ovde, mozhda krene :D

gl

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...