Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Jel moze neko da mi obrazlozi sta bi igrao za Heketa, jebeno ne mogu da ga uhvatim nikako, jurim ga 3 kola preko i tada ne sutira ni 5 puta na tekmi, dok ga proslo kolo ne odigram dodje lagaaano preko... Galata je ozbiljna ekipa i kapiram da ce Montepaski tu puci ali ne znam vise oce li ova budala opet sutirati,ubedljivo je najbolji ali nikako ne pokusava suteve...

Link to comment
Share on other sites

Jel moze neko da mi obrazlozi sta bi igrao za Heketa, jebeno ne mogu da ga uhvatim nikako, jurim ga 3 kola preko i tada ne sutira ni 5 puta na tekmi, dok ga proslo kolo ne odigram dodje lagaaano preko... Galata je ozbiljna ekipa i kapiram da ce Montepaski tu puci ali ne znam vise oce li ova budala opet sutirati,ubedljivo je najbolji ali nikako ne pokusava suteve...

 

igrao sam ga over, chekirao posle ovog tvog posta sta se desava kod njega i usao u over u ovoj tekmi iako je imao 1/9 za 2p :D

i marmencina je promasila sut za 3p u poslednjoj sekundi za pobedu, taman, igrao galatu keca :D

Link to comment
Share on other sites

igrao sam ga over, chekirao posle ovog tvog posta sta se desava kod njega i usao u over u ovoj tekmi iako je imao 1/9 za 2p :D

i marmencina je promasila sut za 3p u poslednjoj sekundi za pobedu, taman, igrao galatu keca :D

opusteno, sledecu znaci nece preci, kretencina :D

sve sam ejbeno omasio,izbacim bogdana umesto lovernja naravno bogdan dodje

diamantidis i lovernj obojica na granici...

djedovic lagano dosao

riki kao sto lawl rece nije vola ubo u drugo p.

Link to comment
Share on other sites

znao sam da Milosavljevic nece doci, kad god su utakmice sa jacim ekipama on ne moze da se poveze sa igrom.

Bogdanovic - ocekivao sam plus, cak i dosta veliki plus zato sto je on prakticno zamena za prvog plejmejkera i dosta je mora akcija da preuzima na sebe.

 

i takodje, igrajte Navara minus uvek, dedica nije vise za poene :D

:v

Link to comment
Share on other sites

najtuznije je sto od kad sam zavalio ove kosarkase(ima mesec i po) nisam ni jednom dobio pare uglavnom na gluposti neke, tipa pirs da 16 poena do 3/4 i onda ne udje ni minut u cetvrtoj jer gube 15 razlike, kao i za Silba protiv Lietvusa,nije igrao 90% drugog poluvremena  a sve za isplatu :(

Link to comment
Share on other sites

mislim da bi danas DRose konacno mogao da postigne 2+ poena...

igraju protiv denvera u gostima, denvera koji, koliko vidim po statistikama, ne igra odbranu (105 primljenih prosek dosada).

jes da i chikago ne odusevljava u napadu, ali bi svakako veceras trebao da postigne 100+ poena, a tu se drouzu otvara sansa za povratak samopouzdanja..

 

granica u sokeru je 15.5 @ 1.85 ali kapiram da ce se povecati na nekih 18.5 cim pljusne neka jaca uplata ili kada uvide gresku, posto je u vecini granica oko 18p

granica u pinnu je 16.5 @ 1,85 tako da i to moze da se igra ako soker poveca...

 

mislim da je ovo za jacu uplatu

 

iako su dali neverovatno malo poena denveru (samo 87) uspeo je da predje granicu zahvaljujuci najbolje porcentu suta za 2p do sada u sezoni, cak 45%!!!!!

nadam se da je neko ispratio

Link to comment
Share on other sites

A da izvini, pisao si već o tome manager. Evo nekog mog razmišljanja:

 

Langford -  ključni igrač Emporio Armanija, i on ima najviše slobode u kreiranju igre i napada. Dosta preuzima na sebe i dobar šut ima. S obzirom da večeras igraju opet protiv Efesa (a u gostima je dao 20 poena) mislim da će čak i više od toga postići večeras.

 

Ajinca - Bukvalno jedini dobar igrač u tom Strazburu. :D svi napadi se završavaju preko njega (nešto kao kad se Peković vratio u PTZ) i jedine dve solucije kod njega su ili da prepuni koš protivnika, ili da ne postigne 10 poena. :D

 

Mirotic - prvi put igram na njega, bezveze sam odigrao, čisto da oprobam sreću. Sad gledam statistiku, i jebem li ga, postiže dosta poena s obzirom koliko provodi vremena u igri.

 

Fernandez - on u suštini i nije toliki poente, više je plejmejker koji razigrava igrače nego što preuzima neku veliku odgovornost na sebe. U prethodnim utakmicama je imao neki očajan šut za 3 i baš večeras mislim da će ih pocepati, s obzirom da igraju protiv dosta slabijeg Žalgirisa :)

 

Za NBA ću napisati kasnije, samo da se završi ovo.

:v

Link to comment
Share on other sites

ali ajde pliz da obrazlozite, mislim, ne vidim poentu u kacenju random tiketa..

nije ovo pricajte sta ste igrali topik :)

mislim, topik ima poentu...

 

jos gore mi je kada dodje neko i okaci dobitan tiket i kao 'VIDTE KOKI MI KURAC!!

4glq.jpg

Nije mi nesto veliki, ali je uspesan ! 

Resio sam da ovako razbijem maler, sada u obecano silovanje kladze za vikend ! 

Edited by ArktickaLubenica
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

D. Roze - vraća se car u formu, uveren sam u plus poene na njega večeras! (plus)  / 20.5

DeRozan - njegova još bolja forma, u prošle 4 utakmice konstatni plus. / 18.5

K. Love - igrao je promenljivo u prethodnih par utakmica, a s obzirom da večeras igraju protiv Bruklin Netsa, najjadnije ekipe u celom prvenstvu, njegov učinak neće izostati. (plus) / 25.5

A. Horford - prepisao sa one fejsbuk stranice koju je neko linkovao. Videćemo koliko su uspešni :D (minus) / 17.5

Parker - dedica je i dalje glavni kreator igre u SAS. Najbolja su ekipa prvenstva (pored Indiane) i verujem da će čitava utakmica ući u plus, ne samo on  / 18.5

 

:)

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

Samo me Mirotić srušio, granica bila 13.5 a on prešišao i to debelo. Ajinca je bio 15.5, Langford 16.5 i Fernandez 13.5. Nisam igrao u mocartu, mrači me riba što radi tamo da joj kupim gumene bombone koje će mi doneti sreću :D

 

Langford jebeni do poluvremena imao 2 ili 4 poena, i onda počeo da ih melje u nastavku :D

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...