Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A u medjuvemenu ubice neka setaju ulicama?

Osoba A ubije osobu B i bude oslobodjena iz nebitno kog razloga, tehnikalija, ovo ono

Osoba C ubije osobu D jel osoba C treba da bude oslobodjena zato sto je i osoba A oslobodjena?

Gde ti je mozak bakcilu mali.

cekaj malo mohi, to su dve razlicite stvari, on prica o jednoj, ti o drugoj, ne mozes da zakljucujes na osnovu baba i zaba.

kazna jeste prestroga, ne samo ako uporedjujes slucajeve (pustimo to po strani), vec i po vazecem pravu, ne znam ni kako su je isfurali toliku. i to NEMA nikakve veze sa tim sto bismo ti i ja zrtvovali navijac-batice piranama.

dalje, doslednost je bitna u pravu. jeste, gotivno je sto je sklonjen promil promila batica sa ulica, ali sa druge strane, pokazuje se oooooogromna neozbiljnost u pravu i nesigurnost u sistem (jeste, to smo i pre znali, ali svejedno). to samo znaci da drzava MOZE AKO OCE da uzme i da zatvori boleta na petnes godina eto tako. ako moze da se konstruise ova kazna, moze i bilo koja druga. to znaci da ti ukrades zvaku, pa ako je politicki podobno, mozes da dobijes neodgovarajucu kaznu, tipa pet godina.

trece, zaista je lol ako posmatras spoljnu politiku. srpski huligan izgubio oko zato sto je huligan i tako mu i treba, a cedni francuscic je samo blejao sa drugarima u kaficu. pritom se incident sa tim nasim likom desio posle tatona i jos smo ispali stoka sto pravimo sranja po inostranstvu i niko nam nije pusio kurac i nas hulibratori nije ispao cedno celjade ko taton.

a to sto se meni dize kara kad god neki batica dobije RNG preostru kaznu, to je druga prica.

dakle, ako ocemo da se obracunavamo sa hulibratorima, onda nek donesu zakon i nek drndaju one careve sto imaju sedamsto krivicnih kuraca vec godinama. donesi zakon koji kaze 'ako prebijas ljude na mrtvo, pritom si hulibratori, dobijas streljanje na licu mesta bez sudjenja, a pre toga ti secemo jaja' i nek to sprovode i sve je super. svaka kritika koja je upucena slucaju taton je na mestu, iako su mi huliji mrskiji od ne znam cega na svetu.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Reci brate... Hoces i ti da me bijes na sledecem rur okupljanju?

kako si kul jbt

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

A u medjuvemenu ubice neka setaju ulicama?

Osoba A ubije osobu B i bude oslobodjena iz nebitno kog razloga, tehnikalija, ovo ono

Osoba C ubije osobu D jel osoba C treba da bude oslobodjena zato sto je i osoba A oslobodjena?

Gde ti je mozak bakcilu mali.

"e ovog i nisam bas hejtovao, mogao bih da nesto izvucem totalno iz konteksta i protumacim na nacin koji meni odgovara i da mu kazem da je retard"

1.niko nije rekao da ih treba osloboditi

2.osoba a ubije osobu b i bude oslobodjena, osoba c ubije osobu d - jel osoba c treba da bude oslobodjena zato sto je i osoba a oslobodjena - ne, vec osoba a treba da bude kaznjena na isti nacin, a ne da svaka sledeca osoba a bude kaznjena po drugim merilima

3.mozak mi je na mestu, ti si bakcil

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...