Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pomoc, ae neki master!

Kad udjem u w3, nista ne vidim, samo crni ekran i cuje se zvuk.. Do drajvera za graficku nije, do cega moze biti??

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

do drajvera za graficku ili graficke, mada pre ovo prvo!

Ma nije do graficke, do pre formatiranja(juce) kompjutera sve je radilo odlicno, ali posto sam formatirao komp, drajvere sam nove instalirao.... Mozes li mi reci koje drajvere da instaliram i gde da ih skinem za graficku "ATI Radeon HD 2400" i da li moram da izbrisem ove prethodne ako ocu nove da instaliram?

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Ma nije do graficke, do pre formatiranja(juce) kompjutera sve je radilo odlicno, ali posto sam formatirao komp, drajvere sam nove instalirao.... Mozes li mi reci koje drajvere da instaliram i gde da ih skinem za graficku "ATI Radeon HD 2400" i da li moram da izbrisem ove prethodne ako ocu nove da instaliram?

Poslao sam ti na pm (warez sadrzaj) link za driver genius pro, samo instaliraj izvrsi update i pokreni scan i onda instaliraj skinute drajvere.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Jel jos nekom mts sprzio sav kredit. Hteo sam da posaljem poruku ali dobijao sam neku gresku u slanju. Spamovao sam jedno dvadesetak puta i nista. Sad me drugar kome sam slao poruku zove i pita dali sam normalan jer je dobio istu poruku 20 puta -.-

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Jel jos nekom mts sprzio sav kredit. Hteo sam da posaljem poruku ali dobijao sam neku gresku u slanju. Spamovao sam jedno dvadesetak puta i nista. Sad me drugar kome sam slao poruku zove i pita dali sam normalan jer je dobio istu poruku 20 puta -.-

Meni, ja jos mislio da mi telefon ne valja, 200 din ode u nepovrat :D

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...