Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

Ja nekako mislim da strip sa talasima nema veze sa pričom o poziciji u društvu, nego o spoznaji samog sebe i prihvatanju svojih vrlina i mana.

Što je samo jedan od mehanizama da se smanji talasanje i potencijalna pretnja koja može nastati od ovih nezadovoljnih.

Mane ne treba da se prihvataju nego da se radi na njihovom popravljanju.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Što je samo jedan od mehanizama da se smanji talasanje i potencijalna pretnja koja može nastati od ovih nezadovoljnih.

Mane ne treba da se prihvataju nego da se radi na njihovom popravljanju.

tacno je ovo sto vudu prica, to je podmenuta prica od strane ovih sto exploituju! ima link koji objasnjava to super na zeitgeist topiku B)

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Što je samo jedan od mehanizama da se smanji talasanje i potencijalna pretnja koja može nastati od ovih nezadovoljnih.

Mane ne treba da se prihvataju nego da se radi na njihovom popravljanju.

Sa jedne strane, to što je neko visok 160cm (kao ovaj talas recimo), ne mora da bude mana, osim ako je on tako ne shvata i besmisleno je da ga to tišti.

Sa druge strane, da bi počeo da ispravljaš svoje mane, moraš da ih prihvatiš kao takve. Ako nisi svestan da je neka od tvojih osobina u stvari mana, nećeš je menjati.

A o tome gde je granica između prihvatanja toga da si deo nekog društva, i toga da si samo mrav/ovca, i dalje mislim da strip sa talasom ne govori.

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

yes, it's quite a burden, the One Ring of walloftexting...it consumes me as well as others...although it's precious to me, i hesitate to use it lightly, it grants me great power, power of mending, but also destruction...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...