Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neo, nohardfeelings za ovo da si hipster, sve je u duhu rur demokratije.

ali daleko od toga da on može da kao admin/mod, ili bilo ko drugi, mene naziva mamlazem.

Lepo si ti sine zamislio demokratiju. U kojoj ti prvo pecnes nekog i onda kad ti dodje interventa na vrata, pozivas se na prava i ravopravnost sa sve advokatom i papirima spremnim za sudjenje.

Link to comment
Share on other sites

oh ne ko je paksao111

da se ja pitam, zabranio bih nickove na forumima, pa bi mozda onda sluzili onome sto treba, al bi na njima bilo petoro ljudi.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ko je PAKSAO jebeni? evo recimo on se ponaša kao da je na ruru 10 godina i skroz mi ok deluje, ne mogu da verujem da je neki novajlija? da nije dakijev alt? :D

A ja kad sam pitao bilo je "EVO ZBOG OVAKVIH NA RURU NOVAJLIJE NE OPSTAJU BLABLALBALBA"!

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

A ja kad sam pitao bilo je "EVO ZBOG OVAKVIH NA RURU NOVAJLIJE NE OPSTAJU BLABLALBALBA"!

ja sam i dalje u tom fazonu, blekdzizs nikad nije bio:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Lepo si ti sine zamislio demokratiju. U kojoj ti prvo pecnes nekog i onda kad ti dodje interventa na vrata, pozivas se na prava i ravopravnost sa sve advokatom i papirima spremnim za sudjenje.

jbt kili kako seresh

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

A ja kad sam pitao bilo je "EVO ZBOG OVAKVIH NA RURU NOVAJLIJE NE OPSTAJU BLABLALBALBA"!

ja sam i dalje u tom fazonu, blekdzizs nikad nije bio:)

ne razumem vas keve mi :)

Spu ja ti to nisam sigurno napisao, nego neko iz mase :)

@Doolio: pa napisao sam da mi je ok lik, čak sam ga i branio u nekom tamo topicu, jebi ga sad, ne znam što si se zakačio na mene :) kad hejtujem - ne valja, kad branim nejač u tvom stilu, opet ne valja :D

Link to comment
Share on other sites

@Doolio: pa napisao sam da mi je ok lik, čak sam ga i branio u nekom tamo topicu, jebi ga sad, ne znam što si se zakačio na mene :) kad hejtujem - ne valja, kad branim nejač u tvom stilu, opet ne valja :D

spu kaze 'meni ste kenjali kad sam kenjao' posle tvojih postova, i ja ulecem da te branim, tipa 'nije on nikad napadao kenjace, to mora da sam bio ja', ergo - branio sam tvoju doslednost, nisam te napadao:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

^ok, jasno sad, da ne smaramo više :)

branio si me?? o hvala ti o spasioce moj!

retardiran ti je post i počinješ da smaraš i mene, ne mislim to zato što je meni upućen, da si ovo nekom drugom napisao isto bih mišljenje imao. pozdrav iz futoga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...