Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mislim da se varate, eto, ja prvi, a koliko vidim i jos neki, pa onda moji drugari itd, su iskusili ovo iz stripa. sto se mene tice, ovo je standardan everyday strip kao i svi ostali tog tipa (npr onaj sa spontanim budjenjem pre vremena). tome u prilog ide i format i tip izrade stripa.

ako se nekom nije desilo, ne mora odmah da generalizuje i da bude, ne znam, anti-ljubomoran ili sta god. stvarno ne razumem takve likove...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Taj strip tj problem u njemu datira jos iz vremena lotusa i slicnih igrica u split skrinu gde su u pitanju dva ista auta razlicitih boja bez setovanja imena i slicnih gluposti. Zasto su stavili mario kart u kom mozes birati razlicita auta i karaketere ne znam ali sustina je da je nekad u igricama tipa lotus to bio realan problem.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

kod mene su to dva odvojena tripa:)

jedan je taj sto ti kazes, a sasvim drugi mi je kad mi se desi neki monstruozni kratkotrajni pad fokusa i onda kad se vratim u zivot, uzmem da gledam pogresnog lika. e sad, istina je da, npr, zangief uopste ne lici na blanku (za razliku od lotusa), ali ako igras intenzivno neku igru, lako ti je da iscimas nekog fles zangiefa od pre dvaes minuta...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ahahaha @ zangief i lotus

Ali u pravu su i dulio i mohi. Dešavalo mi se redovno u Lotusu da mašim auto, mada samo između ona dva baš slična samo različitih boja, treći je bio nešto malo drugačji, ne sećam se po čemu, njega nisam meš'o :) A događa se i ovo sa fajtom, meni recimo u Mortal Kombatu. Tipa, 3 puta igram kao Sub-Zero pa promenim na nije bitno koga, a ortak uzme Sub-Zero-a i onda kad krene fajt ja kao šibam njega "gornjom rukom" i super sam uspešan, samo da bih skapirao da ustvari on pegla mene :))

@ topic

uf001688.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...