Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Glup strip realno. Igram mario kart u cetvoro godinama sa ortacima, nikome se nije tako nesto desilo ikad. Zasto? Znas koji si karakter, znas koji si player, imas dovoljno mozga da skapiras da kad skreces ne reaguje kako ti upravljas.

edit:

Ako ovo gore predstavlja godine, onda ni to nije bas previse tacno. Cak i kada imas 8 godina imas toliko mozga da kapiras koji si jebeni ekran. Da su napisali 4,6 mozda bi ti se desilo da vozis pogresan ekran.

Edited by GizmoO
Link to comment
Share on other sites

kako ne reaguje kad i onaj sto vozi skrece isto kao sto bi ti skretao?

nisam igrao mario kart, ali mi se to desavalo zilion puta i to ne na cetiri, nego na dva ekrana. naravno, ne toliko dugo, ali zato ovo i nije dokumentarac vec smesan strip.

pobogu, pa ne misli niko da ce cudoviste da mu odgrize nogu, samo mu je nelagodno na sekund.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

kako ne reaguje kad i onaj sto vozi skrece isto kao sto bi ti skretao?

nisam igrao mario kart, ali mi se to desavalo zilion puta i to ne na cetiri, nego na dva ekrana. naravno, ne toliko dugo, ali zato ovo i nije dokumentarac vec smesan strip.

meni se to desavalo dok sam igrao twisted metal 2 na soniju KEC u split screenu :)

Link to comment
Share on other sites

meni se to desavalo dok sam igrao twisted metal 2 na soniju KEC u split screenu :)

pa taj fazon, zaglupis se nesto i dzaba sto je on veliki zuti buldozer, a ti mali motorista, kad ti to zaboravis u tim trenucima:) a kamoli ako ste slicniji... meni se to cak desavalo i u strit fajteru na jednom ekranu:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...