Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najbolja osnovna u zemunu je Lazar Savatic...

najjaci tereni za basket sa reflektorima...90-ih se leti igralo do zore :)))

Totalno! Moja tetka je bila profesorka engleskog tamo, stalno sam svracao :D Imaju i bioskop valjda u podrumu ili sta vec :D

:v

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za vreme osnovne škole pikao basket u jednoj drugoj osnovnoj, Nikola Tesla, u Rakovici, kakva je to škola bila, čoveče! Imali su prvo odvojenu zgradu za pretškolsko i one početne razrede, drugo dvorište ogromno sa drvećem, pa tereni, pa za troskok staza, a unutra bazen i velika sala itd.

Znam da su posle prodali tu donju manju zgradu za onu privatnu gimnaziju što sad ne znam kako se zove ali je od poznatijih i ne znam kako se kasnije razvijala sama škola, ali znam da sam devedesetih bio u fazonu - jel moguće da ovako nešto postoji :) A onda se vratim u svoju osnovnu gde su od muškog WC-a na jednom spratu napravili prodavnicu :))

Link to comment
Share on other sites

U, jeste, trenirao sam i u 20-om oktobru i u branku radicevicu i u uzickoj republici....

Branko je imao bas krsh salu (ono 92-93 kad sam tu igrao zimi je isla para na usta koliko je hladno u sali), ali su zato uzicka i oktobar imali staklene table, sto je tad bio vrh vrhova...

I, naravno, ona skola kod televizorki na novom beogradu koja je prva imala staklene koseve, sa odvojenom, ogromnom salom (nije 7 samuraja, nego pored nje)...:))))

ah...so many memories...:))))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

jutros izašao na ispit iz mreža, koji se radi preko moodla (za one sa jeftinijim ulaznicama, sediš za kompom i odgovaraš), i pet minuta nakon početka ispita, neko krenuo DDoSuje sve kompove na FON-u. pobeda :)

I mi radimo mreže preko mudla, samo što su ovde zategli security na max, cela učionica je iza svog firewalla itd.

Link to comment
Share on other sites

jutros izašao na ispit iz mreža, koji se radi preko moodla (za one sa jeftinijim ulaznicama, sediš za kompom i odgovaraš), i pet minuta nakon početka ispita, neko krenuo DDoSuje sve kompove na FON-u. pobeda :)

Kod mene moodle nema ništa... Nešto sam ga testirao, može bre ko god hoće da ga obori i da ga modifikuje...

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...