Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Au ... fast food ovako rano u novoj godini... not gonna end well also srecna nova godina xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Sta je sa svim ribama koje oce da se jebu a nece da pushe kurac... picka im materina bre.

Nacrtaj mu tuzne zekine roze okice :(

Ja tome nikad ne bih odoleo he he

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

...profesoru Bratislavu Petroviću sa katedre Teorija sistema, koji je pred punim amfiteatrom koleginicu sa treće godine nazvao kravom (dobro je da nije zebrom), naknadno se izvinivši... kravama koje su bar korisne jer nam daju mleko...

[roflmao]

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Sta je sa svim ribama koje oce da se jebu a nece da pushe kurac... picka im materina bre.

jedan ortak mi se na isto to zalio,ja sa tim nemam problema,verovatno zato sto mi pisha mawa i swatka;)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@film tema

Ja sam bas jutros otisao po karte, za projekciju u 20h, i mogu vam reci da je vec dosta karata otislo, bukvalno se montevideo u uscu daje na svakih sat vremena u nekoliko sala, i sve rasproda lagano...

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...