Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako nešto nisam pogrešno razumeo, u proteklih mesec dana leško se viđao-muvao-prcao sa jedno 20 žena, i onda mu teška godina!!!

Pa teško je! Neće ni hvala da mu kažu!!1

Anyway, ladno je i grozno, izlaziti neću, odjebaću od provoda ko i ostatak godine i mrmotati se na gajbi, još da Laki ima nolajfersku nagrdnu igru i bio bi to najbolji doček od 2003...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

djolence ne zaboravi zemljopis!

sta bre? :D

Ako nešto nisam pogrešno razumeo, u proteklih mesec dana leško se viđao-muvao-prcao sa jedno 20 žena, i onda mu teška godina!!!

A ja očistio kola od snega i leda i dobio od babe štrikani šal!! Uz poruku "Sre nov god Baka" (baš tako piše!)

sprcao samo jednu (mada kvalitetno), a bilo je svacega, stvarno. Ali ne govorim o tome. :)

I naravno, baba CAR!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nejeo se ćaletovog roštilja, popio pivo, otvaram drugo i već mi lepo :)

Sad nešto gledam, ovo je posle par godina prva nova koju ću da dočekam u Jagodini na kućnoj zajebanciji kod ortaka, nekako leži da se tako dočeka ova nova, jer je ove godine bilo baš zilion tih kućnih zabava.

Elem, izbacio je čika palma 4 'iljada i nama što nismo bili na zvaničnoj dodeli, tako da sam kupio sebi novu šulju i lone :D

Posle jedno 3-4 god kupio sam nešto što je iole ozbiljnije, skroz crna polu-svečana šulja i kvalitetne legend farmerke, jedva sam našao nešto što nije izbeljeno, pocepano, zgužvano, porubljeno, zakrpljeno...

Edited by savke.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

meni sve osim kucne zajebancije sranje tako da gj:)

(naravno, osim prcanja ribe uz kretenske filmove, al to mu dodje isto kucna zajebancija)

enivej, ja cu kod ortaka na kucnu zajebanciju olol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

odoh se napiti,nadrogirati,usput nekog usluziti,i na kraju sprcati(valjda).

Poz carevi,puno vas volim

8933_1236674681609_1371484559_691673_8149509_n.jpg

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...