Jump to content

topik ljubavi


Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@za sve ljubitelje snega

kako neko zapravo moze da voli sneg na mestu gde on fizicki ne moze da se zadrzi duze od jednog dana.Razumem da neko voli sneg pa zato i ide na planinu i zimovanje gde ga ima da bi se skijao i nema bljuzge,ali sneg ovde samo stvara bljuzgu i sve ruzne propratne pojave od kojeg mi se samo pegla baca.

sto bi bob rok rekao,jel mozete jesti sneg ili prziti grude!?!? :tf:

@

volim komplet obrok kod don gedze

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

volim kad ukljucim winamp na shuffle i obraduje me neka totalno zaboravljena pesma s moje strane

volim sve sto su daft punk izbacili do danas

volim kad vidim da je ljudima stalo jedno do drugog

volim kad mi se pruzi prilika da usrecim nekoga

volim da pricam o proslosti

<3

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Volim ove retke momente kada mi svi ukutjani odu negde i ostanem sam, veche, mir i tishina a ja onda pustim tiho neku kul mjuzu, skuvam kafu, uvalim se onako opushteno u moju novu fotelju, upalim cigaretu da zachinim uzivanje i samo tako blejim. :)

I da, konachno, posle jedno 10 godina muchenja na jadnoj kuhinjskoj stolici obradovao sam sebe (ili bolje svoje dupe :>) novom divnom foteljom!

za ovo prosto čovek ne zna jel stija promašio pričajte il' je zaista hteo ovde da postuje :)

Kada trenutni prichajte topik dodje do maksimalnog broja postova samo rinejmujete ovaj topik u "pricajte a.k.a. topik ljubavi". :-)

Link to comment
Share on other sites

Ćiro, kad ćeš da nađeš neki posao, imaš 25 godina?

Nevah jer volim da blejim! :]

Imam plan i lepo mi je ovako, da besposlicharim :) dok me matori izdrzava a kada konachno shvati kakvog morona od sina ima (sigurno vetj jeste, ali bezi od tuzne istine) i izbaci me iz sobe idem u Norveshku, trazim azil i zivim od njihove socijalne pomotji do kraja zivota. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...